Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

ПРО МОСКОВСЬКО-ТВАРИННИЙ ФАШИЗМ

ПРО МОСКОВСЬКО-ТВАРИННИЙ ФАШИЗМ
”Більшовизм і фашизм - це, звісно, боротьба двох кінців, а не боротьба двох начал“ - Дон Амінадо
.
Історія германського фашизму, це про те, як німці стали натовпом-стадом, а народи інших країн - в’язнями німецьких концтаборів.
Історія москвинського фашизму, це про те, як московити стали стадом-натовпом, а інші народи ”країни рад“ - смертниками концтаборів ”гулаг-у“… але на відміну від німців ― мокселі так і залишилися натовпом і по сей день і, схоже, без кінця і краю.
.
Боже праведний, як тільки людський світ - схожий на тваринний! У ньому - у людському також є хижаки і приречені жертви, і вони також пробувають… поруч.
.
Дивлячись з багатолітнім жахом на оцю чорнину, поблеклу від часу і нафталіну, найперша думка, яка наскрізь прошиває свідомість: як демонічно, як ефективно рашові специ діють взагалі і, зокрема, на сайті ОК-а.
.
Але це однак - поверхове судження. Бо вони, навіть нехай якби і на сідницю падали, не мали б успіху - якби люди не були наївними, а надто якби не було тих, які невиліковно зчеплені москвинською гаддю.
.
Але знову завернемо у гості до тваринного світу, бо там, апріорі, є чому повчитися гомо сапієнсам. У ньому хижаків - жертви бачать безпомильно, протистоять їм або втікають, а далі (увага!) - але ніколи ними не хворіють і, відповідно, ніколи не беруть їх сторону. А в людському, здавалось би - незрівнянно-недосяжно розумнішому - нерідко буває навпаки, тобто нижче тваринного рівня… тобто, наприклад, хижак-Сталін сонечком сяє у центрі, а гулаг-ні жертви з захопленням зирять на нього.
.
Одначе, слід завважити, що у людському світі - складніше, бо в ньому хижаки, зазвичай, можуть прикидатися людьми. У тварин така гидота-негідність - відсутня. Хто ж тоді цивілізованіший - фаші-сталінці чи тварини?


В.Пилипенко
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1