Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

А вони йому в долоні плещуть.

ФИНАНСЫ СПЕЛИ РОМАНСЫ ПОД ДУДКУ. КАК АЛЕКСАНДР ИВАНОВИЧ ОДОЛЖИЛ В БАНКЕ 18 МИЛЛИОНОВ И С КОНЦАМИ.
Дудка Олександр Іванович з 1996 по 2006 рік працював на керівних посадах в ТОВ «Еталон». У 2006 році він змушений був скласти повноваження, у зв’язку з призначенням головою Гуляйпільської райдержадміністрації. Втім вплив на підприємство зберігав, що підтверджує обрання Дудки Лариси Іванівни, дружини Дудки Олександра Івановича, представником працівників товариства для участі у господарському процесі по справі щодо визнання підприємства банкрутом.

Під час керівництва ТОВ «Еталон» Дудкою Олександром Івановичом, 22 квітня 2005 року між АКБ “Форум” та ТОВ “Еталон” укладено кредитний договір про відкриття кредитної лінії з максимальним лімітом заборгованості в сумі 1150000 доларів США. Одним із фінансових поручителів, згідно додаткового договору, виступило ТОВ «Агрофірма “Зелений Гай».

У 2007 році, не погасивши заборгованості за кредитом, за відповідною заявою ТОВ «Еталон», підприємство в судовому порядку визнано банкрутом. У зв’язку з цим, АКБ “Форум” звернувся до поручителя з вимогою виконати забезпечені заставою зобов’язання ТОВ “Еталон”. Втім, ТОВ «Агрофірма “Зелений Гай» не відреагувало, тож АКБ “Форум” змушений був стягувати заставу у судовому порядку.

Ще до винесення рішення по справі, а саме 27.06.2007 року, зборами учасників товариства прийнято рішення про ліквідацію ТОВ «Агрофірма “Зелений Гай». Рішення про стягнення майна ТОВ «Агрофірма “Зелений Гай», яке є предметом застави, прийнято 16.07.2007 року.

А вже 01.08.2007 року, згідно протоколу зборів учасників товариства, Господарський суд Запорізької області прийняв рішення про банкрутство ТОВ «Агрофірма “Зелений Гай» та неможливість повернення коштів кредиторам. Характерно, що рішення про банкрутство два підприємства ухвалили майже одночасно.

Крім того, за даними державного інформаційного ресурсу irc.gov.ua, адреса місцезнаходження юридичної особи ТОВ “Еталон” (Код ЄДРПОУ: 23786718) повністю збігається з адресою cartoon porn vids місцезнаходження юридичної особи ТОВ «Агрофірма «Зелений Гай» (Код ЄДРПОУ: 03749299): 70200, Запорізька обл., Гуляйпільський район, місто Гуляйполе, вулиця Шкільна, будинок 42.

Варто зазначити, що інші поручителі ТОВ «Еталон» — ТОВ «Полтавка», ТОВ «Більманка», ТОВ «Еталон-1» також визнані банкрутами.

Інтернет-газета «From-UA», посилаючись на видання «Запоріжжя кримінальне», також звертає увагу на те, що Дудка Олександр Іванович «на свою агрофірму «Еталон» взяв банківський кредит»( «From-UA» наводить цифру 18 млн. грн.), який повертати не збирається.

Хоча наведена інформація не є підтвердженням вини кандидата в народні депутати Дудки Олександра Івановича у вчиненні правопорушень, але вона дає вагомі підстави припустити та зробити оцінку про високу вірогідність його причетності до порушення прав і свобод людини, а саме до ухилення від виконання кредитних зобов’язань та, як наслідок, порушення права на власність.

Таким чином, згідно з методологією оцінювання Руху ЧЕСНО, кандидат в народні депутати Дудка Олександр Іванович, на думку Руху ЧЕСНО, не відповідає Критерію.

Дудка Олександр Іванович, перебуваючи на посаді голови Гуляйпільської районної організації Партії регіонів, 12 липня 2011 року відвідав село Любимівка, Гуляйпільського району, де одній із мешканок вручив подарунки та грошову допомогу.

Хоча наведена інформація не є підтвердженням вини кандидата в народні депутати Дудки Олександра Івановича у вчиненні правопорушення, але вона дає вагомі підстави припустити та зробити оцінку про високу вірогідність причетності до непрямого підкупу виборців з його боку. Такі дії вважаються невідповідністю критерію Руху ЧЕСНО, навіть якщо вчиняються до початку виборчої кампанії та з використанням благодійних фондів, пов’язаних з кандидатом.А вони йому в долоні плещуть.
З сайту http://ukrvedomosti.com.ua/власть/коррупция-власть/финансы-спели-романсы-под-дудку-как-ал/
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль заблоковано
 Рейтинг 3041  Kuchma  10 вересня 2014, 21:18цитувати виділене
Optimist, не грай, тебе попередили!
Просто навчись писати так щоб інших не ображати ) і перестань в клочки рвати повітря, який ти такий та сякий, все вже давним давно хто ти такий, і не тільки мені, ти почув мене Оптиміст?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1143  MahnoGrad.com  10 вересня 2014, 21:12цитувати виділене
Optimist, навіщо грубити? попереджую, правила читай..
 0  або  
Профіль заблоковано
 Рейтинг 3041  Kuchma  10 вересня 2014, 20:30цитувати виділене
Насмішив, як завжди Оптимістик як завжди в своєму репертуарі, іншого і не чекала від тебе.
ви чоловіки такі предсказуємі а ж не цікаво
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1647  Optimist  10 вересня 2014, 19:39цитувати виділене
Kuchma, не забудь рот почистить
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1647  Optimist  10 вересня 2014, 19:36цитувати виділене
Kuchma, вот как раз вы и ошибаетесь, на этот счет, я просто высказал свое мнение, и кто на кого работает, так это совсем наоборот, как сказала невская, черный пиар это тоже пиар, и тут наша
(Kuchma) пиарит нардепа во всю катушку? (Kuchma) ты хоть раз видела чтоб я кого то пиарил? Или за кого то глотку рвал? Нет, такого не было, я как человек, придерживаюсь своего мнения, на другие мнения людей мне глубоко насрать, у меня своя четкая позиция, и я ее придерживаюсь, тебе наверное уже денег подкинули, чтоб хоть иногда вылазило имя нардепа, ты его постоянно здесь вспоминаешь, это и есть черный пиар. По ходу, тебе не мало за это заплатили, раз так всегда его вспоминаешь, даже ников себе много здесь наделала, с понтом это другой человек, делает отзыв о нардепе.
Kuchma, так что это ты его пиаришь, а не я там кого то защищаю, я сказал то что я думаю, а ты и дальше отрабатывай бабло
 0  або  
Профіль заблоковано
 Рейтинг 3041  Kuchma  10 вересня 2014, 18:53цитувати виділене
І на рахунок Оптиміста, так він дійсно представник Дудки в неті, вже така посада є
Не має йому прощення за таку позицію. А ну Оптиміст, починай лити правду
 0  або  
Профіль заблоковано
 Рейтинг 3041  Kuchma  10 вересня 2014, 18:47цитувати виділене
myroberig1, діло в тому, що я жінка, а знаєте які вони, що сподобалося те і збибалося)
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 270  myroberig1  10 вересня 2014, 15:24цитувати виділене
Optimist, шкода тебе розчаровувати, але ти помиляєшся. Ти не надав відповіді на питання, а це перша ознака виконуючого головнокомандувача будки. І до Кучми питання, це ви його так поважаєте, чи що, тобто чого ник такий обрали?
 0  або  
Профіль заблоковано
 Рейтинг 3041  Kuchma  10 вересня 2014, 14:01цитувати виділене
а дудочка ваш Оптиміст, як крав гроші так і краде, як піарився так і піариться за наші гроші.
 0  або  
Профіль заблоковано
 Рейтинг 3041  Kuchma  10 вересня 2014, 14:00цитувати виділене
Та ні милий та не виконуючий своїх обіцянок Оптиміст, за мною гріха не має, ні якого ніку я не реєструвала, не бачу в чому потреби. Що за підхід, у вас у всіх чоловіків таке присутнє? говорити, писати і ні чого не робити,а Оптиміст?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1647  Optimist  10 вересня 2014, 13:12цитувати виділене
Kuchma, я не о том, я про то что вы сами с собой общаетесь, у вас что то с разтроением личности уже пошло.
 0  або  
Профіль заблоковано
 Рейтинг 3041  Kuchma  10 вересня 2014, 12:41цитувати виділене
Оптиміст, бачу і ти вже все зрозумів що нас вже троє, myroberig1, Sergey, та я Кучма. Дальше буде більше... а потім і вам всім прикормленим собакам які захищають владу яка ні греця не робить прийде кінець, пенсія по вам плачить.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1647  Optimist  10 вересня 2014, 12:29цитувати виділене
Kuchma, вы сколько себе клонов сделали? (myroberig1)(Sergey) Все это ваши ники, почерк тот же самый, вот кто козачок так это вы
 0  або  
Профіль заблоковано
 Рейтинг 3041  Kuchma  10 вересня 2014, 12:07цитувати виділене
Все вірно, погоджуюсь myroberig1.
Оптиміст той, тільки пише що він гарний патріот, а на справді, підсадний козачок ще той, тільки за дудки інформація появляється, так він тут як тут, воло своє рве, що це не так та акти йому подавай. Смішний а ж надто... Все так і по іншому бути не може. Один шапки крав, інший мільйони та колгоспи банкротував, а в нас банки як відбирали квартири за пору тисяч так і відбирають.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 270  myroberig1  10 вересня 2014, 08:25цитувати виділене
Optimist, а ви тут поставлені всіх обіс...ать? Дак підіть докажіть що яник сидів, і шапки не крав... також документів не найдете. А за цю сетуацію із Дуткою: моють бути певні кроки, звернутись до місцевої громади (до речи чи є вона у ГП?), нехай вони подадуть запити до відповідних органів в вимагають документальних звітів, для цього існують закони (які чиновники страшенно скривають від громадян). І ще Optemist, вас дуже цікавить особисте життя користувачив сайту? Хто кого любить, чи не любить обговорюють бабки на ринку, мабуть там і ваше місце, якраз і дізнаєтесь про кохання...
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 270  myroberig1  10 вересня 2014, 08:25цитувати виділене
Optimist, а ви тут поставлені всіх обіс...ать? Дак підіть докажіть що яник сидів, і шапки не крав... також документів не найдете. А за цю сетуацію із Дуткою: моють бути певні кроки, звернутись до місцевої громади (до речи чи є вона у ГП?), нехай вони подадуть запити до відповідних органів в вимагають документальних звітів, для цього існують закони (які чиновники страшенно скривають від громадян). І ще Optemist, вас дуже цікавить особисте життя користувачив сайту? Хто кого любить, чи не любить обговорюють бабки на ринку, мабуть там і ваше місце, якраз і дізнаєтесь про кохання...
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1647  Optimist  09 вересня 2014, 22:44цитувати виділене
Kuchma, признайтесь что вы любите нардепа, уж как то он вам в душу запал
Наверное, он вам не безразличен.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1647  Optimist  09 вересня 2014, 22:41цитувати виділене
Kuchma, вот кто холоп так это вы, я знаю все что мне нужно, и все понимаю, а так без подтверждений ваших слов, это не слова, а воздух.(Хоча наведена інформація не є підтвердженням вини кандидата) Вот именно, информация не подтверждена. Слюни свои тут развесили.
 0  або  
Профіль заблоковано
 Рейтинг 3041  Kuchma  09 вересня 2014, 21:57цитувати виділене
А документи ті про які ти пишеш Оптиміст,знаходяться в виді рішень суду в єдиному реєстрі, хоча що я тобі пояснюю, як що ти холоп, та про той реєстр і не чув.
 0  або  
Профіль заблоковано
 Рейтинг 3041  Kuchma  09 вересня 2014, 21:55цитувати виділене
Оптиміст, піднімаєш свій зад, і їдеш в село Зелений Гай та інші села де правив твій "святий", і запитуєш у простих селян, до чого докерувався той нардеп. Тільки зверну увагу, люди ще бояться про це говорити, думають що партія регіонів ще до сіх пір у руля та всім язика відріже за правду.
А написано було для того, щоб ми зрозуміле де ми а де він, а ти так цього і не зрозумів.
 0  або  
Завантажити ще 7, залишилось 7