Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Російські хіти на гуляйпільському радіо

Увімкнувши вранці, 21 листопада, радіоприймач я була неприємно здивована, звідти лунала пісня російського виконавця Газманова, що на всі боки вихваляла офіцерів російських збройних сил. Я не буду зупинятися на моральному рівні замовника цієї композиції (це будо, якщо я не помиляюсь, привітання з днем народження). В мене питання до тих, хто пропустив в ефір, цей музичний опус, під який прокидалися мої земляки. Шановні, ви хоч уявляєте який сьогодні рік, день і час? Мені здається з цим у вас невеличка проблема. Тож, якщо ви з якихось причин дезорієнтовані в просторі і часі, то я Вам допоможу. Перш за все нагадаю, що за віком 2014 рік і вже більше як пів року у нас йде кривава війна з Росією, «честь і доблесть» вояків якої і оспівує Газманов.
Газманов є громадянином вище згаданої країни і тому має право прославляти «своїх». Якби ця пісня прозвучала ще рік тому, то на це ніхто не звернув би уваги. Але зараз, коли жертв цієї війни рахують тисячами, коли сотні матерів отримують своїх синів в цинкових домовинах, це неприпустимо.
Невже на гуляйпільському радіо справи настільки кепські, що за N-у суму (вартість оголошення) ладні поставить в ефір що завгодно? Дивись, скоро і гімн Росії полоскоче наші вуха.
Мені здається, що в цій ситуації, в якій опинилась Україна, повинно спрацьовувати елементарне відчуття патріотизму. Хочеться звернутися до декого, шановні, протріть очі і подивіться на зруйновані міста і села, на море крові, горя, зруйновані людські долі. Ось це і є робота «героїчних російських солдат та офіцерів».
Не знаю як кому, а мені того ранку, 21 листопада, було боляче і соромно. Боляче за всіх загиблих, в тому числі – наших земляків. і соромно за тих, кому начхати на їх світлу пам’ять.
Переді мною «Голос Гуляйпілля» за 25 листопада 2014. На першій сторінці фото молодого хлопчини у військовій формі, нашого земляка з Верхньої Терси, якого з 19 листопада немає серед живих.
Воістину, слава російській армії.
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  01 грудня 2014, 21:18цитувати виділене
Для багатьох чиновників і зрадників саме такі пісні і є патріотичними.
І тут від одного дзвінка нічого не зміниться.
треба діяти радикальніше.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 672  sergey69  30 листопада 2014, 01:01цитувати виділене
Не п′єш, а просиш наводку, хоча в сучасній політиці без 100 грам не розберешся, пропоную випить.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1565  Julia77  29 листопада 2014, 20:50цитувати виділене
Я не пью , куда идти?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 672  sergey69  29 листопада 2014, 01:27цитувати виділене
Дам наконьяк, тільки тихенько сходіть...
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1565  Julia77  28 листопада 2014, 16:41цитувати виділене
Цікаво, а ви бачили чиновника, чи хочаб якогось начальничка "патріота" у ГП? Я ні! Дайте наводку, піду тихенько помилуюсь....
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 672  sergey69  28 листопада 2014, 07:23цитувати виділене
Доречне зауваження про мову, деякі товариші навіть ніки на незрозумілій неукраїнській мові собі присвоюють, а говорять про патріотизм, і нічого, від цього він гіршим не став, просто скучно йому.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1498  fredfrumos  28 листопада 2014, 06:12цитувати виділене
Про який патріотизм може йти мова, якщо деякі товариші, не буду тикати пальцями, все життя живуть в Гуляйполі і розмовляють українською мовою, зате на гуляйпільському сайті спілкуються російською, тим праче мовою окупанта.
До речі, на яку частоту треба налаштувати радіоприймач, щоб послухати гуляйпільське радіо?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 500  OClean  28 листопада 2014, 00:52цитувати виділене
напишите им письмо, в чем проблема?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 672  sergey69  27 листопада 2014, 22:15цитувати виділене
Мне кажется, достаточно одного звонка главному редактору, и наше радио обновит свой репертуар и будет фильтровать заявки в связи с требованием настоящего времени. На одной свадьбе я был свидетелем конфликта гостей с музыкантом которому заказали эту песню другие гости. Конфликт был исчерпан включением гимна Украины. В общем нужно, чтоб в Украине был свой хит об офицерах и тогда таких ситуаций не будет.
 0  або