Народився"/>
Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

трохи про леніна....може хтось доповнить))))

Володимир Ілліч Ленін

(Ульянов), (він жеВолодимир Іллі Членін, він же Зєєв Еліянович Бланк) — вождь міравова пларєтаріата, організатор Жовтневого революції заколоту а також творець Совку, чувашсько-калмицько-ҐуССко-шведсько-німецько-єврей.

Практичний продовжувач дєла Маркса-Енгельса. На данний час вже давно на пенсії по причині кончини вождя, відпочиває у великій кам′яній коробці - зіґґураті за проектом стародавніх ацтеків - на Красной площі, на якій написано "Л Е Н И Н".

Народився вельми хитро 22 квітня 1870 року, одразу на наступний день опісля Адольфа Алоїзовича Шикльґрубера, відомого у широких колах, як Гітлер. Народився Вовочка Лєнін в селищі Симбірську у Симбіру, спочатку носив прізвище Ульянов, походив із дворянської родини, причому не дуже і бідної. Про те, що він буде Ленін, на ті роки навіть не підозрював. Кажуть, що мама була цісарською фрейліною, яка понесла від цісаря, в результаті була депортована до Симбіру за революційну діяльність у цісаревому покої і видана за чоловіка Іллю заміж. Той же був наґлядачем всія ґімназій Симбіру.

Був маленьким кучерявим шибздюком, зображення якого комуністи потім увіковічили у жовтеняцьких зірочках і багаточисельних БукварАх.

Вчився, як вчився - вже набагато пізніше вирішили, що був круглішим від самого круга відмінником, і, взагалі, застібався на усі Ґудзики. Також їздив на ровері і збирав гриби. Гриби і ровер - цю любов Вовочка переніс через усе життя. Любив маму, брата, і гриби.

У юННості Вовочка Ульянов вступив до Казаньського юніверситету. Там почав вельми гарно вчитися, але вдарився у революцію. Оскільки революція займала багато часу, перестав ходити на пари, а значить - за умовами тодішньої Булонської системи Симбіру - був люто відрахований з юніверситету за революційну діяльність.

Через чотири роки після вигнання з Казанського сподобився-таки вступити до
Пітерського, отримав юридичного діплома, і працював навіть трохи адвокатом; на
цьому юридична діяльність скінчилася, зате почалася пейсатєльська. Весь
трудовий подвиг звівся до абсолютного просирання усіх справ, які йому були
доручені, чого Ілліч люто знанавидів адвокатів, як клас.

Будучи пейсатєлєм, нашкрябав пером матеріялів на 55 (п′ятдесят п′ять, Вікторе
Хфедоровичу) томів.

Пейсатєльську діяльність починав у криївці під псевдо Ніколай Азаров Лєнін. Комуняки потім придумали правдиву версію, що ЦЕ на честь повстання робітників на Лєні.

Цісар страшно знущався з Лєніна - відправив його на заслання у Шушенське, де його змушували за тиждень зїдати цілого барана, що готувала служниця із мєсних, і -знов-таки - їздити на ровері, ходити на полювання і збирати гриби. Мабуть, мав
чи то безвізовий виїзд, чи то Ґрін-карДу, бо дюже полюбляв проводити заслання десь на південному березі Франції, чи на острові Капрі в мокрій, сумовитій, холодній Італії.

Страшно, любив дітей (рецепт приготування не зберігся). Своїх не мав. Зате мав дружину - вона ж боєвая подруга рєволюционєра - БПР - Надєжду Константіновну, мав коханку- другу БПР Інессу Арманд, і мав бой-френда революцьйонєра Ґершале Зіновьєва якому і віддавав перевагу.

В Україні Ленін не бував ніколи, не володів українською мовою, українську
культуру та історію мав на увазі з великої каланчі.

Полюбляв українське матка, яйко, сало, млєко, курка!! Вважав питання контролю над Україною, її хлібом та донбаським вугіллям питанням життя і смерті російської
більшовицької революції. З цих міркувань видав 3.12.1917 «Маніфест до
українського народу з ультимативними вимогами до Української Центральної Ради» та організував більшовицьку інтервенцію в Україну взимку 1917-18.

Замутив орґанізацію голоду 1921-22 в Україні, видавши наказ насильно вилучати і вивозити хліб з України в голодуючі райони Поволжя.

Зате в Україні нагадили йому пам′ятників на кождому кроці. По сьогоднішній день -
говори, не говори нашим землякам, що Ленін - сифілітичний садист, маніяк,
улюбленим словом якого було "расстрєлять" - хоч біля Глухова, хоч біля Києва - заїдь у будь-яке село, і потрапиш на вулицю як не Леніна, то Жданова, Кірова чи ще якого Дзержинського...

Багато людей небезпідставно вважають, що Лєнін не вмер - вони запевняють що він здох і ніяк інакше. Як аргумент вони приводять той факт, що Коля Бухарін убігши в кімнату Вови зафіксував фінальний ВЗДОХ. А ще вони запевняють, що вмирають тіко люди. Та як би там не було по смерті Леніну спорудили дачку в центрі Москви.

Після смерті даного персонажу лікарі, що проводили розтин у причину смерті записали склероз судин головного мозку - тобто, звичайнісінький СИМПТОМ нейросифілісу!

А ви ніколи не звертали увагу на форму мавзолея? Звичайнісінька піраміда!
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 672  sergey69  13 січня 2015, 23:03цитувати виділене
А наш нинішній взагалі "молодчина".
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1320  Gromada  13 січня 2015, 22:47цитувати виділене
і що цікаво вони в них усі на один манєр що ленін що сталін і путін х№№ло...
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 635  skif  13 січня 2015, 22:21цитувати виділене
який позитивний був персонаж)))))))))
 0  або