завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Чи можна запастись водою?

Чи можна запастись водою?25 травня вийшла газета з цікавою обявою що з 25 чила не буде води. Коли людям запасатись водою якщо воду відключили у 8,00 а газета вийшла в 14,00.
Детальніше

Кум-брат-сват-шохи і господарі.

Перша сесія - достойне відкриття
Вчора о 14:09
0
У п’ятницю, 19 травня, відбулася перша сесія міської ради сьомого скликання, яка офіційно дала старт для роботи новообраному міському голові Сергію ЯРМАКУ та 26-м депутатам. Сесію традиційно відкрили державним Гімном України.
На початку роботи сесії голова міської виборчої комісії Вадим Боровик, зачитавши результати перших місцевих виборів голови та депутатів до Гуляйпільської ОТГ, вручив посвідчення міському
Детальніше

Позавчора-партія регіонів, вчора - опозиційний блок, сьогодні - солідарність. Ким треба бути і що робити щоб залишитись біля коритця - при владі?

Позавчора-партія регіонів, вчора - опозиційний блок, сьогодні - солідарність. Ким треба бути і що робити щоб залишитись біля коритця - при владі?На Запоріжжі новооборані голови громад вирішили обзавестися партквитками
З восьми громад Запорізької області, у яких нещодавно відбулися вибори, в чотирьох перемогли кандидати, яких підтримувала партія "Солідарність" Блок Петра Порошенка"
Про це йшлося під час партійної прес-конференції сьогодні, 15 травня, передає Depo.Запоріжжя.
Ще по дві громади очолили представники "Нашого краю" і "Опозиційного блоку".
Крім того, на цих виборах "Солідарність" здобула найбільшу
Детальніше

Листовка яка доносить ПРАВДУ.

Листовка яка доносить ПРАВДУ.Ось таку листовку розносять по місту. Ходять чутки що я її розповсюджую. Пояснюю, я до неї немаю ніякого відношення.
В той же час, те що тут написано я ПОВНІСТЮ ПІДТРИМУЮ бо написана цілком ПРАВДА.
Детальніше

БРЕХЛИВИЙ МЕР.

БРЕХЛИВИЙ МЕР.
Вже можете починати пінитись ригоблок-нашкрай. Я завтра прокоментую де неміч дуре людей.

Радійте гуляйпільці що ЗДИХАЛИСЬ цього *мера* і не вздумайте голосувати за його найгіршу *копію*.
Детальніше

Сесія міської ради від 21.04.2017 року.А після засідання сесії, коли депутати заспівали Гімн, міський голова Неміч демонстративно залишив зал. Може тому що він і його вірний слуга Ярмак залишились без премії у 200%. Як не старалися депутати від опозиційного блоку, нашого краю, радикальної партії та інна карнаух від солідарності протягнути надвисокі премії, але ПРАВДА перемогла.
Детальніше

Приклад того як Ярмак з Немічем можуть займатися корупцією і відмиванням коштів.

Приклад того як Ярмак з Немічем можуть займатися корупцією і відмиванням коштів.До мене випадково потрапила частина документу яка може свідчитити про зловживання службовими повноваженнями мера і його заступника. Спитаєте як діє схема? На мої судження приблизно отак: Присилають *листи щастя*- люди дають кошти -- робиться ремонт дороги -- в цей час з бюджету виділяються кошти -- перераховуються *своєму* підряднику -- той кошти обналічує і ввіддає готівкою або перераховує на потрібний рахунок. А сума може складати десятки тисяч гривень.
Детальніше

До уваги жителів вул. Заводської.

Кошти в сумі 52 тис. грн. були виділені в 2016 році на ремонт дороги по вул.Заводській на 2017 рік. * Чарівними* діями Неміча і Ярмака ці кошти зняті з ремонту вулиці. Мабуть тому що не вистачало на премії вказаним посадовцям у розмірі !!! 200%. Таку премію підтримали депутати від опозиційного блоку, нашого краю,радикальної партії та солідарності( Карнаух).
Коли не підтримали вказану премію депутати від Батьківщини і Укропу, Карнаух запропонувала провести таємне голосування з цього
Детальніше

*Ремонт* дороги. Оновлено.

Детальніше

Одним підвищуємо земельний податок, іншим зарплату, соціальна справедливість?

Одним підвищуємо земельний податок, іншим зарплату,  соціальна справедливість?22.02.2017 року відбудеться сесія міської ради на якій буде розглядатись питання підвищення земельного податку для громадян в два рази. Наголошую, на земельній комісії це питання не розглядалося. Розглядалось на бюджетній комісії. Завтра на сесії почуємо коментарі від голови комісії Синельник В.В.
Може піднімають для того щоб підвищити собі зарплати та премії? Може соц. допомога в 5 тис.грн. мала?
Детальніше