завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

До 4 пленарного засідання

Наш міський голова як принцеса на горошині, камера нехай не знімає. людям бути присутніми неможна, хочу закриваю сесію хочу відкриваю, хочу ставлю питання на голосування хочу не ставлю,порядку денного немає, вибігає, забігає в зал з цигаркою - неповага до депутатів до людей - якийсь безпридельщик. Всі питання ставляться на голосування і воля більшості все вирішує.
Детальніше

Перейменування вулиць

Ви що не розумієте що можна залишати коментарії в уже створеній такій темі? Що ви тоді взагалі розумієте?
Детальніше

Полігон

ПолігонДесять років наш мер пише передвибоні обіцянки яким чистим він бачить наше місто, якраз десять років будується полігон твердих побутових відходів скільки в нього вкладено бюджетних коштів мільйонів(наших) знає лише він. кірієнко і дудка а насправді полігон це куча смяття і бруду туди навіть проїхати неможливо та й смяття сипати нікуди та мер знайшов вихід і комунгосп засипає сміттям балки, посадки і сінокоси куди тільки може проїхать і населенню нічого не залишається як брати приклад з їх. Такими
Детальніше

Запитання до голови та депутатів міської ради.

Може хтось пролити світло, що відбувається на сесіях міської ради. Чи обрали секретаря, заступника інші питання? Діяльність рад повинна бути відкрита для населення. Де офіційний сайт міської ради? на якому висвітлювались би порядок денний, яквка депутатів, результати голосування і т.д. Потрібні зміни.
Детальніше

Марнотратство міської ради

Будували полігон твердих побутових відходів витратили мільйони, половину звичайно вкрали, він працює? комунгосп засипає сміттям всі балки та посадки за містом, люди теж масово кожен день засипають все сміттям. навіщо будували полігон - піапрились на ньомую.
Сьогодні мільйони йдуть на стадіон, кому він потрібен, команди футбольної навіть немає, знову половину вкрадуть, навіть депутати міської ради не вкурсі що відбувається тим більше не вкурсі населення.
Все місто в смітниках, бурьянах,
Детальніше

Що чекати завтра?

В Гуляйпільському районі продовжують діяти методи роботи партії регіонів, можливо причина тому та, що не дивлячись на події в Україні при владі у м.Гуляйполе залишилась монолітна команда партії регіонів один в один за виключенням двох, які продовжують керувати і через монолітну команду впроваджують свої сепаратистські ідеї, переконують населення використовуючи службове становище.
В жодного з цих керівників м.Гуляйполе не те що вдома навіть в робочому кабінеті немає державного прапора, а російські
Детальніше

Цинізм кандидатів у депутати ВР

в м.Гуляйполе за ініціативи нардепа стврорений благодійний фонд на базі господарства Коростильова О.Ю. до якого всі користувачі земельних ділянок повинні сплатити 30 грн. з гектара в підсумку 2 млн 330 тис. грн. не зрозуміло яким чином цей фонд співпрацює з Дикуном мабуть його знову обвели кругом пальця та використовують в своїх цілях вищі уми району (влада). Кошти якби для надання матеріальної допомоги сімям мобілізованих чоловіків, та насправді вони використовуються і будуть використовуваться для
Детальніше