завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Гуляйпольский рынок станет крытым

Гуляйпольский рынок станет крытымЦентральный рынок Гуляйполя переоборудуют. Строительные работы завершатся установкой сплошного железного навеса.


Ранее торговые ряды покрывал шифер, однако навес был не сплошным, к тому же он прохудился со временем. Поэтому в горсовете было принято решение облагородить территорию рынка.
Подробнее тут: http://www.rayonka.com/news/view/name/GP+rinok/
Детальніше

Вони служили у Німеччині: у Гуляйполі зібрались ветерани ГРВН

Вони служили у Німеччині: у Гуляйполі зібрались ветерани ГРВНУчора, 7 червня, у Гуляйполі біля братської могили відбулась зустріч ветеранів з нагоди 70-ї річниці утворення групи радянських військ в Німеччині.


На тематичний захід, котрий розпочався близько десятої години ранку, завітали не лише жителі Гуляйполя та сусідніх районів, котрі у свій час несли службу в ГРВН, а й мешканці сусідньої області. Цього дня Гляйпільщину відвідала делегація ветеранів з Дніпропетровської області. Одним із організаторів виступив голова Гуляйпільської спілки
Детальніше

Парад вишиванок та маленьких вишиваночок

Парад вишиванок та маленьких вишиваночокМолодь, маленькі дітки та родини вбрались у національний одяг 24 травня. Парад вишиванок пройшов у національно-гуляйпільському колориті: з посмішками, нагородами, виступами хорових колективів та виставками. Також: з різноманітними розвагами, повітряними кульками, конкурсом малюнку на асфальті, каруселями й солодкою ватою для найменших.
http://www.rayonka.com/news/view/name/gp_vihivanki/

Детальніше

У Гуляйпільській РДА новий голова

Днями, своїм Розпорядженням Президент України Петро Порошенко призначив голів райдержадміністрацій ряду районів Запорізької області, в тому числі і Гуляйпільського. Його тепер очолює Клешня Анатолій Григорович.
http://www.rayonka.com/news/view/name/GP+glava+RGA/
Детальніше