завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Зарплата Неміча

От приїхав Поні додому на паску, а тут вибори.
І бачить Поні, що листівка Укропа каже, що отримує Неміч зарплату від 14 до 18 тисяч. Поні слегка офігел і просить Укроп надати помісячну зарплату. Бо не віре Поні, ну ніяк. Або брехуни, або Поні вибачиться
Детальніше

Чисельність міської ради

Продовжуючи тему посадових обов"язків, або чому я проти такої фігні.
Під посадові обов"язки можна підігнати любу чисельність.
От ввести посаду дупочуха. Обов"язок:коли у посадової особи зачухається дупа, щоб не відволікатися на таке людина прибіжить і дупу почухає. Чим не важлива посада?
А тепер об"єктивно: 5 бугалтерів. Що вони там ражхють, коли в РДА їх наполовину менше, а людей в два рази більше??? Цілий сектор інфраструктури. І що ж вони там наінфраструктурували за 25 років? Особа
Детальніше

Сайт міської ради

Шановне панство!
От скільки я поглядаю на сайт міськради і що я бачу? Сайт огромний. Видно, що хтось пижиця, як не лопне наповнюючи, але єсть але. Який з цього толк? Ну нагреццяки мені посадові обовязки працівників??? Ну хоть один довід? Нагреццяки оті дурні звіти про пророблену роботу комунхоза? Це те ж саме, що Звіт!!! Сьогодні вода мокра, небо синє!! Ура, товаріщі, ми роботу зробили.
Кращий звіт те, що люди щоранку прибирають, а вночі усі світиться.
На сайті повно безтолкової інформації.
Але
Детальніше

Завтра вибори

земляки. завтра вибори. думайте за кого голосувать. риги зараз при власті. горсовет, райрада, рда. вони кругом. вони ніхера не зробили, ну вони звивздять ви нас виберіть і ми зробимо... опблок, нашараша ой, нашкрай. так якого хера ви не зробили вчора, позавчора і год назад, а завтра зроб***ь. ага, зроб***ь вони. ну позвиздіть про то, шо америка винувата і про те, шо післязавтра вони вириють кар"єр. бо коли всі зібралися проти кар"єра тільки ригів не було. видно хто винуватий.
якшо хочете жить
Детальніше

Чергування на блок посту

Ось буквально недавно взнав, що самооборона усунулась і чергують на блок посту бюджетники з подачі РДА.
А у мене таке питання: А коли ми побачимо на чергуванні Науменка, Гуру, Неміча, начальника міліції. Чи вони не звичайні люди, вони вище цього?
Раз не понесли покарання за антимайдани і примусове загнання людей у партію регіонів, стали вроді патріотами, то чому звичайні люди мусять чергувати, а самооборона добровільно чергувала три місяці, а тут деякі сидять по кабінетах? І нічого розповідати
Детальніше

Нова страшилка російських ЗМІ - Коломойський

Російський журналіст "Эхо Москви" Володимир Варфоломєєв повідомив, що згідно дослідження "Медіалогії" в російських ЗМІ зникли повідомлення про "Правий сектор".
Про це він написав у себе на "Фейсбук".
За словами Варфоломєєва, тепер "головним ворогом" російські медіа "призначили" губернатора Дніпропетровщини Ігоря Коломойського.
"Пам′ятаєте, був такий на Україні "Правий сектор": фашистський, бандерівський, людиноненависницької і т.п. - Як його описувало чесне російське
Детальніше

Смерть десантників в ІЛ-76

Borys Filatov
·
Цинизм русских подонков поражает. Они искренне радуются смертям наших ребят в интернете.
Для тех, у кого остались хотя бы отстатки разума. Из 49 человек погибших:
9 - члены экипажа из Запорожской области.
Два десантника из Донецка, по одному: из Херсона, Одессы, Харькова, Луганск, Кировограда.
Остальные 32 человека из нашей области: Днепр - 10 человек, Кривой Рог- 6, Павлоград- 2, Днепродзержинск-2, Никополь-2. Остальные парни из сельских районов Днепропетровщины.
Вот
Детальніше

Читати усім, хто вірить в агресію США

Россия не отказывается от поддержки Донбасса - просто делает это куда менее опасными для собственного имиджа способами, нежели официальный ввод войск.
Нужно понимать, что задача Москвы не в том, чтобы добиться независимости ДНР и ЛНР, а в том, чтобы вынудить Украину стать федерацией и получить на своих юго-западных границах стабильное и предсказуемое государство. Подобная политика требует крайне выверенного подхода - главное не переборщить с действиями.
России нужно сохранение статус-кво
Детальніше

Дудка Олександр Вийшов з партії Регіонів.

Сьогодні подзвонили добрі люди і сказали, що їм сказали, що наш депутат покинув партію Регіонів.
Чекаємо, як усі патріоти, хто учора агітував за Росію, завтра будуть агітувати за Європу
П.С. Адмін, прошу добавити перечеркнутий шрифт, з ним прикольніше висловлювати думку.
Детальніше

Думки про сепараторів. Навіяло за вихідні.

Саме кумедне, коли російськомовні діти, що живуть у Запоріжжі не відчувають таких утисків з боку "бендер", як бабця з Гуляйполя.
Ось так кацапи зомбують бабусь, дідусів та інших статевозрілих невігласів.
Проросійських феодально-орієнтованих регіоналів та їхніх посіпак можна не брати до уваги, вони добровільно готові лизати зад начальнику на роботі навіть за гарантовану законом зарплатню та хвалити Путіна за те, спасає русскій мір та коли прогоне бендер зробе офігєнську зарплатню і залишить
Детальніше