завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Звернення до українців (відео)

Звернення до українців (відео)Прошу вибачення, але я не можу зараз цього не сказати. Останню добу остаточно переконали в тому, що дуже багато, надто багато людей в нашій країні живе в придуманому світі. Коли навколо - непридумана війна.
Причому це тільки її початок. Ламаються списи навколо Порошенко, виборів, теорій змов, навколо взагалі всього, з будь-якого приводу. А в цей час Росія стріляє в наших моряків, захоплює кораблі і вибудовує армії, готові до агресії, у наших кордонів.
Чим це закінчиться, якщо
Детальніше

Коротко про погоду в Гуляйполі

Коротко про погоду в Гуляйполі
Детальніше

В ОРДЛО рассказали о воюющих после выстрелов в голову украинских зомби

В ОРДЛО рассказали о воюющих после выстрелов в голову украинских зомби
Украинские силовики в зоне вооруженного конфликта в Донбассе воюют под воздействием сильнейших психотропных препаратов. Об этом сказал замкомандующего оперативным командованием самопровозглашенной Донецкой народной республики (ДНР) Эдуард Басурин в интервью газете «Известия», опубликованном во вторник, 14 февраля.
«Истории про киборгов (так на(щоб вас порозривало) Украине называют участвовавших в боях за аэропорт Донецка военных — прим. «Ленты.ру») — это не сказки. Мы сначала столкнулись
Детальніше

Авторизація через соціальні мережі

Доброго ранку! Ох і народ у нас, плітки полюбляють, що тільки не говорили - сбу видалило, поліція забанила, сайт не працює бо вибори скоро. А про банальну несправність ніхто не подумав? В березні сайту виповнюється 6 років, за все його "життя" таких проблем було декілька, але якщо вам хочеться думать що сбу забанила думайте.
Тепер про нововведення. На сайті додана авторизація через соціальну мережу facebook, в майбутньому додам ще декілька популярних. Якщо Ви вже зареєстровані на махнограді,
Детальніше

Веселка у Гуляйполі

Детальніше

Якщо не можете зайти в акаунт

Доброго дня всім, з Новим Роком!
Якщо ви не можете зайти в свій акаунт, подивіться як ви реєструвалися на сайті, зараз ВЕЛИКІ і маленкі символи мають значення, запросіть оновлення паролей якщо не можете згадати правильний логін або пароль тут
Детальніше

Отаке чудо сьогодні у Гуляйполі зацвіло

Отаке чудо сьогодні у Гуляйполі зацвіло
Детальніше

В ТРАВЕ СИДЕЛ РАЗВЕДЧИК

В ТРАВЕ СИДЕЛ РАЗВЕДЧИКМаленькая девочка спела песню о зеленых человечках российских военных на Донбассе. Юная исполнительница припомнила о сотрудниках ГРУ, которые были задержаны в зоне АТО. Видео разместил на своем YouTube канале Орест Лютый.
Детальніше

Нові оновлення коментарів, нова сторінка "СТІНА"

Доброго дня, всіх з наступаючим Новим Роком!
Провів деякі роботи на сайті, як обіцяв додав можливість плюсувати або мінусувати коментарі (у вікні буде видно хто віддав голос свій), також є кнопка "поскаржитися", і якщо набереться більше 10 скарг або 5 скарг і 10 мінусів, то коментар буде прихований.
Додав нову сторінку "СТІНА", тут можна просто обговорювати різні теми, все так само як і коментарі, функціі ті ж тільки в режимі чату.
Коментарі з′являтимуться зверху,
Детальніше

Духовные скрепы, блатные купола

Духовные скрепы, блатные купола
Детальніше