завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Ну як Вам, затягування генералів ЗС України з купівлею захисної амуніції для наших синів, братів, чоловіків?

Щойно, продивився сюжет 1+1, де було зазначено, що злочинці генерали ЗСУ, зловживали своїм становищем, та свідомо затягували купівлю захисної амуніції для наших побратимів. За кошти, які саме Ми відправили по смс на Армію? Коли вже всі зрадники Країни згинуть, як роса на сонці? Коли вже Ми будемо панувати у своїй сторонці?
Детальніше

До відома громадянам, категорія осіб які не підлягає призову.

Не підлягають призову на військову службу під час мобілізації
військовозобов′язані: ст. 23 ЗУ "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" посилання http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/3543-12/page
заброньовані на період мобілізації та на воєнний час за
органами державної влади, іншими державними органами, органами
місцевого самоврядування, а також за підприємствами, установами і
організаціями в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів
Детальніше

Маленька пташка заплямувала Путіна послідом, на мою думку дуже мало!

Шкода, що не можу літати, бо я б того фашиста добре обгадила!
Посилання https://www.youtube.com/watch?v=7_qV6oId_Ig
Детальніше

Ярмаку +1. Гуляйпільська молодь будує волейбольний майданчик. А про що наша районка пише?

Нещодавно у соцмережах поширилось звернення від гуляйпільської молоді з проханням допомогти у спорудженні волейбольного майданчика. Як з’ясувалось, кошти збираються на спорудження нового та оновлення старого майданчика з пляжного волейболу. Адже, як стверджують самі гуляйпільці, іноді до існуючої площадки із залишками піску вишиковується черга. Тож молоді спортсмени вирішили самі змінити ситуацію.
Ініціатором спорудження волейбольного майданчика виступив Ігор Ціпіньо разом зі своїм другом
Детальніше

До відома! хто зібрався до Бердянську, не забудьте паспорт!

Як повідомляють у міськвиконкомі Бердянська, сьогодні у ході засідання Ради оборони міста було прийняте рішення про введення паспортного режиму. Візьміть паспорт, і відпочинок вам ні хто не спаскудить.
Посилання на http://www.rayonka.com/news/view/name/berd_pasport/
Детальніше

А ваша думка по факту протесту проти Ані Лорак?

Министр МВД Арсен Аваков поручил провести служебное расследование столкновений милиции и активистов в воскресенье в Одессе перед концертом Ани Лорак.
Коли вже міліція перестане бити громадян на отмаш дубинками? Коли вже міліція перестане себе вести як голодний звір та в кінці кінців стане правоохоронним органом? http://podrobnosti.ua/analytics/2014/08/04/987499.html
Детальніше

Ну як Вам 15% збір з депозиту? Говорив своїм друзям, що гроші потрібно зберігати в банці, а банка повинна бути зарита на городі)

Детальніше

Питання до автора Optimist ?

Вами було зазначено, ( http://mahnograd.com/blog.php?idblog=286 ), що ви знаєте все про РДА хто і чим дихає. Підтвердіть свою обізнаність, напишіть, починаючи з Гури його заступників і так дальше, що вам відомо, як хорошого так і поганого! а потім я вирішу, чи готові ви за станом духу, приєднатися до нас.
Детальніше

Військовий збір в ступив в закону силу.

Вступили в силу изменения в Налоговый кодекс и госбюджет
Законом "О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины и некоторые другие законодательные акты Украины" временно, до 1 января 2015 введен новый общегосударственный сбор - военный сбор, который будет взиматься по ставке 1,5% с доходов физических лиц, передает "Зеркало недели".
Принятые в четверг Верховной Радой и подписанные в пятницу президентом Петром Порошенко поправки в Налоговый кодекс и изменения к госбюджету на 2014 год вступили
Детальніше

Наклали в штанці, та розпочали виконувати свої прямі обов′язки!

Не можу погодитись з автором статті, щодо назви, "нарешті дочекалися" ( http://mahnograd.com/na-perehresti-shevchenko-trudova-kladut-pliti.html
Потрібно було б написати, змусили їх виконати свої обов′язки.
Всі ті коментарі, які тут були написані, донесли нашим можновладцям, от вони і наклали в штани, знайшли кошти, ремонтують. Кому будемо ставити плюс громада?
Детальніше