завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

«Я зрозумів, що таке війна»: Артем Горпинич про військові змагання та оборону аеропорту

«Я зрозумів, що таке війна»: Артем Горпинич про військові змагання та оборону аеропорту«Я зрозумів, що таке війна»: Артем Горпинич про військові змагання та оборону аеропорту
Українські десантники завоювали срібло на багатонаціональних змаганнях «Кембрійський патруль» у Великій Британії. Упродовж тижня 127 команд із 27 країн проходили 80-кілометровий марш і виконували складні бойові завдання. Чоловіки з українських десантно-штурмових військ обігнали 13 команд, 8 із яких згодом зійшли з дистанції.
Участь у міжнародних навчаннях брав гуляйпілець і професійний військовий,
Детальніше

Піар за бюджетні кошти!

Піар за бюджетні кошти!В Європі подібні коробки видають в лікарнях і без послуг чиновників!
В порівнянні з Фінляндією.
Детальніше

Село, в якому немає безробіття, є чистота і страуси.

І не треба казати, що "немає коштів", немає бажання і любові до своєї землі. (((


«Одно рабочее место в селе дает минимум 12 рабочих мест в городе», – Олег Калиман, председатель фермерского хозяйства «Таврия-Скиф».
Многопрофильное фермерское хозяйство «Таврия­-Скиф» является крупнейшим сельскохозяйственным товаропроизводителем плодово­овощной продукции в Запорожской области. Предприятие входит в ТОП­-100 лучших агропредприятий Украины по версии авторитетного журнала
Детальніше

І знову про багатостраждальну «Запоріжжяобленерго». (Відео)

І знову про багатостраждальну «Запоріжжяобленерго». (Відео)І знову про багатостраждальну «Запоріжжяобленерго». Хто хоче, той доб’ється. Шукайте і знайдете.
Боріться - поборете

Сьогодні у Верховній Раді під час проведення «години запитань до уряду» народний депутат Вадим Кривохатько звернувся до прем’єр-міністра В. Гройсмана. В котрий раз він підняв питання щодо річної невиплати заробітної плати багатотисячному колективу «Запоріжжяобленерго».
Ще недавно В. Гройсман не відмовлявся від участі Кабміну і особисто щодо вирішення
Детальніше

Куди золоті ноші занесуть Золотоношу? Вибрики долі головного запорізького поліцмейстера (Фото)

Куди золоті ноші занесуть Золотоношу? Вибрики долі головного запорізького поліцмейстера (Фото)
Начальник Головного управління поліції в Запорізькій області Олег Золотоноша – людина заслужена і нагороджена. Що й казати, до керівництва таким складним в кримінальному відношенні регіоном, як Запорізька область, випадкову людину не допустять. Мабуть…
Тринадцять років в структурах боротьби з економічною злочинністю Дніпропетровської області, зростання від простого опера до начальника обласного управління чогось таки варті? Одного того багажу достатньо, щоб очолити обласне управління
Детальніше

Ідея для місцевої поліції!!!

Чудова ідея для місцевої поліції, як поповнити місцевий бюджет!!!

Так що шановний Дмитро Чеберко, дивіться бо наступного разу, як "сядете пузом" на своїй машині на вул. Калиновій, мусите будете сплатити штраф, бо чого це ви їздите по тій вулиці? Ви що не бачите, що ваш автомобіль це джерело підвищеної небезпеки???
Детальніше

Не буде Землі — не буде Українського Народу!!!

Земля – основа національних багатств всього Українського Народу.
Це - останній, поки не вкрадений олігархами ресурс!!! Останній!!! Не буде Землі — не буде Українського Народу!!! Будуть манкурти, яничари, може, навіть групка хохлів залишиться, але УКРАЇНЦІВ НЕ БУДЕ!!!
Думайте самостійно! Бачите «експерта», «політика» чи депутата що розповідає про необхідність продажу Землі — знайте що це падлюка, яка знищує Український Народ! Прямо чи опосередковано! І байдуже, якого рівня розкрученим
Детальніше

Помножений на нуль територіально-адміністративний устрій України

Помножений на нуль територіально-адміністративний устрій УкраїниЗ сумом спостерігаю за тотальним правовим невіглаством та громадянською байдужістю моїх співвітчизників.
От саме тим, хто з такою дитячою безпосередністю захоплюється українською "децентралізацією", я й рекомендую для прочитання цей коротенький текст. Там немає й десятої частини тих загроз, які несуть в собі квазі-реформаторські потуги уряду, але достатньо для того, щоб просто почати думати власною головою, а не телевізором та сподіватись на обіцянки-цяцянки "влади"...

Наприкінці
Детальніше

Зі святом, Воїни України!

Зі святом, Воїни України!
Українське Козацьке Військо

Нині Україна відзначає одразу кілька знакових свят:
День захисника України, День українського козацтва, День заснування Української Повстанської Армії, а християни вшановують Пресвяту Богородицю на честь свята Покрови.
Враховуючи концентрацію саме українського змісту цього дня, можна зробити висновок, що сьогодні - безумовно, той день, коли національним Духом прямо таки насичене навіть повітря.
Шановні наші Захисники, Воїни,
Детальніше

Без територіальних громад не існує їхніх бюджетів

Ігор Гурняк
Мізерність бюджетів місцевого рівня, стан доріг, комунального майна неоднозначно наштовхує на думку, що підстави для цього є системними та виникли явно не сьогодні. Особливо цікавим є це питання у розрізі інтересів власне територіальних громад, створених безпосередньо зборами жителів чи їх представників, а не голосуванням депутатських сесій.
Виявилось, що сучасні практики дуже далекі від законних.
Згідно з бюджетним кодексом України (стаття 2) бюджет – це план
Детальніше