завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Чи дійсно наші керіники, не бажали відкриття кар′єру? Чи знову примазались до людей?

Чи дійсно  наші керіники, не бажали відкриття кар′єру? Чи знову примазались до людей?Так про листувала офіційну інформацію, та знайшла ось що:
15/04/2013 р, Олександр Пеклушенко (той якого нині притягують до кримінальної відповідальності, за розгін Майдану в м. Запоріжжі) зауважив, що інвестор не зможе працювати в Запорізькій області не тільки через поширення неправдивої інформації, а й, перш за все, через те, що не зміг розпочати роз’яснювальну роботу серед населення.
Голова Гуляйпільської райдержадміністрації Олександр Гура, в свою чергу, висловив подяку очільнику
Детальніше

ЗВЕРТАЮСЯ ДО ВСІХ ЧИТАЧІВ САЙТУ !

ЗВЕРТАЮСЯ ДО ВСІХ ЧИТАЧІВ САЙТУ !Питання до всіх читачів сайту, окрім моєї "групи підтримки".
Вам що подобається відношення влади до Вас? коли ви приходите на прийом до Неміча чи Гури, чи до будь якого іншого чиновника ледаря, який заморився працювати, який не знає як це працювати для людей, який спілкуються з Вами зверхньо.
Вам що подобається як вони з цілою армією державних службовців, не мають бажання та в деяких випадках навіть не знають як вирішити те чи інше ваше питання? питання що стосується ЖКХ, чи дозвілля молоді...
Детальніше

Военные действия могут возобновиться весной.

Военные действия могут возобновиться весной.
Губернатор Днепропетровской области Игорь Коломойский считает, что мирный процесс на Донбассе запустился благодаря приближению холодной зимы, но уже к весне украинцам необходимо быть готовыми к любому варианту развития событий.
Ранее мы были готовы вести переговорный процесс. Вопрос только с кем. С Гиркиным или Бородаем, имеющими в карманах российские паспорта? Гиркина и Бородая сменили на Захарченко, Плотницкого и Пургина, граждан Украины. С ними начался мирный процесс. Но все мы прекрасно
Детальніше

Ще 24 депутати регіонали, просяться до бачка) Росія, віщає )

Ще 24 депутати регіонали, просяться до бачка) Росія, віщає )


Ну добре дівчатка (Optimist, AlexZ, snob, fredfrumos, OClean, Niki, Wildcat та їм подібні) - не сірчайте, я дозволяю вам в цьому блозі залишати свої коменти) в інших поки що - НІ!
Детальніше

Злочинному без діянню МВС - СТОП (Люстратор - відео)

Злочинному без діянню МВС - СТОП (Люстратор - відео)

НАГАДУЮ ! - Optimist , AlexZ, snob, fredfrumos, OClean, Niki, Wildcat та подібні грамотії - ви домовлялися не реагувати та проходити мимо моїх тем! Тримайте слово, не будьте дівчатками.
Детальніше

Неизвестные кинули в мусорник Виктора Пилипишина.

Неизвестные кинули в мусорник Виктора Пилипишина.
Детальніше

НЕТ ЛИЦА ВОЙНЫ, НЕТ ГЛАВНОКОМАНДУЮЩЕГО.

НЕТ ЛИЦА ВОЙНЫ, НЕТ ГЛАВНОКОМАНДУЮЩЕГО.


"ЯСТУБИ" ТАКІ ЯК - Optimist , AlexZ, snob, fredfrumos, OClean, Niki, Wildcat та подібні їм грамотії - пам′ятаєте, ви домовлялися, бігши один поперед одного, не реагувати на мої блоги та пробігати мимо моїх тем, обіцяли повний ігнор!

Не будьте дівчатками, тримайте слово!
Детальніше

Гражданам Украины рано или поздно придётся посмотреть правде в глаза и осознать, что главных их враг — нищета и власть в лице казнокрадов.

Гражданам Украины рано или поздно придётся посмотреть правде в глаза и осознать, что главных их враг — нищета и власть в лице казнокрадов.И единственный способ из неё вырваться, это не просить помощи у богатых стран, а помочь себе самим.

Optimist , AlexZ, snob, fredfrumos, OClean, Niki, Wildcat та подібні грамотії - пам′ятаєте, ви там домовлялися не реагувати та проходити мимо моїх тем, от і проходьте) Тримайте слово, а то отримаєте на горіхи, та буде знову плакатися, що вас дівчаток ображають)
Детальніше

Золотая Украина. (відео)

Золотая Украина. (відео)
Для гарячих голів, з моєї "групи підтримки" перед тим як писати свої гнилі коменти - -


Optimist , AlexZ, snob, fredfrumos, OClean, Niki, Wildcat та подібні грамотії - пам′ятаєте, ви там домовлялися не реагувати та проходити мимо моїх тем, от і проходьте) Тримайте слово, а то отримаєте на горіхи, та буде знову плакатися що вас дівчаток ображають)
Детальніше

Завтра таким макаром и кривавий президент-зек зареєструється)

Завтра таким макаром и кривавий президент-зек зареєструється)
Хорошковский предоставил справку о лечении в Израиле и документ о длительной зарубежной командировке
26.09.14 216
ЦИК зарегистрировала бывшего первого вице-премьера и главу СБУ Валерия Хорошковского кандидатом в депутаты от партии "Сильная Украина" на основании справок о том, что за рубежом он лечился и находился в командировке, сообщает Lb.ua.
Валерий Хорошковский покинул Украину еще в конце 2012-го года, и вернулся в Украину, предположительно, в декабре 2013-го.
Законом "О
Детальніше