завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

О ВОЗМОЖНОМ РОССИЙСКОМ ВТОРЖЕНИИ

О ВОЗМОЖНОМ РОССИЙСКОМ ВТОРЖЕНИИСЕРГЕЙ ТИУНОВ О ВОЗМОЖНОМ РОССИЙСКОМ ВТОРЖЕНИИ: «ДЕТЕЙ И СТАРИКОВ — ВЫВЕЗТИ В БЕЗОПАСНЫЕ ЗОНЫ, ОСТАЛЬНЫМ — СРАЖАТЬСЯ»
16:57, 16.08.2016
После задержания в Крыму так называемых «диверсантов», последовавшего за этим пиар-шоу в российских СМИ и резких заявлений российского руководства, в украинских СМИ активно обсуждают возможноcть начала широкомасштабной войны России против Украины. Многие авторы отметили, что действия российских властей похожи на идеологическую подготовку к широкомасштабному
Детальніше

Як Гройсман зі своїми подільниками (чиновники в регіонах) крадуть наші гроші?

Як Гройсман зі своїми подільниками (чиновники в регіонах) крадуть наші гроші?Це давно всім відома схема. За документами ти кладеш дорожнє полотно (дороге), яке відповідає всім нормативам і вимогам, а насправді витрачаєш на дорожнє полотно сущі копійки - різницю собі в кишеню.відео на https://www.facebook.com/dayofwrathukraine/videos/1014795035303377/
Детальніше

До теми про батьківські внески (побори) в школах.....

Хмельницька міська рада заборонила батьківські внески і виділила додаткові кошти на фонд школи
12:3628.07.201610
Відповідно до прийнятого рішення про внесення змін до бюджету міста на 2016 рік на освіту Хмельницького виділили чималу додаткову суму. 2,8 млн грн – це лише кошти виділені на фонд школи.
«Ми почали звільняти кошти для всіх освітніх закладів з розрахунком 100 грн на одну особу. Це той самий фонд школи на який з 1 вересня батьки кошти не здаватимуть взагалі. Якщо десь
Детальніше

Мер Токмака наживається на дітях сиротах!

Мер Токмака наживається на дітях сиротах!ТЕРМІНОВО: Мер Токмака наживається на дітях сиротах!
Мер Токмака Котелевский Игорь Викторович
19.08.2010р. Дитячий Оздоровчий Табір «Сонячний», який є комунальною власністью Токмацької міської ради, був зданий в оренду за безцінь.
Сам ДОТ «Сонячний» знаходиться на березі лиману в Якимівському р-н..
Площа табору складає 3.7 га. та має загальну площу корпусів 2573 м.кв.. Табір дієвий і може приймати 4 зміни по 300 дітей.
Залишкову вартість табору оцінили в 173
Детальніше

Як позбутися уроків російської мови в школі

Як позбутися уроків російської мови в школі 19.09.2015 - 13:07
1 вересня мене спіткала новина, що син вивчатиме в 6 класі російську. Я одна на весь клас цього не хотіла. Я не сварилася. Діяла спокійно і впевнено, опираючись на закон. У результаті двохтижневої наполегливої роботи я отримала дозвіл від директора одному моєму синові на весь клас (школу) замість російської вчити французьку.
Цей приклад надихнув батьків, нас стало двоє, потім
Детальніше

Северодонецкий горсовет!! (видео)

На сайте Северодонецкого горсовета опубликован текст обращения. Так, в письме сказано, что на шестой внеочередной сессии Северодонецкого городского совета,16.02.2016 года, было принято решение о досрочном прекращении полномочий городского головы В.В.Казакова и за это решение голосовали депутаты от БПП "Солидарность", ВО "Батьківщина", Радикальной партии Олега Ляшко, "Нашего края", Оппозиционного блока.
"Такое решение было принято в результате того, что в течение длительного времени после последних
Детальніше

Мы 8 раз заходили в Донецк, - командир роты батальона "Днепр-1" Владимир Шилов

Детальніше

Письмо УПА. Шустер LIVE 17 04 2015

Детальніше

18+. Леха-сепаратист

Детальніше

стрілянина в Гуляйполі...???

Кажуть люди, що сьогодні вдень 12.05.2015, була стрілянина біля кафе Олеся...може хтось знає щось?, бо таке як навіть міліція не відреагувала!...
Детальніше