Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

БМ «Десна» можна керувати на відстані

Бойовий модуль «Десна» виробництва чернігівського підприємства ПАТ «ЧеЗаРа» може встановлюватися на легкоброньовану техніку типу БТР і БМП, катери та у стаціонарних вогневих точках. Основною перевагою над іншими модулями є те, що він діє з дистанційно керованою універсальною оптико-електронною системою стабілізації, наведення та керування озброєнням. Вона здатна забезпечити влучність, швидке наведення на ціль та її автоматичний супровід.
Денний приціл являє собою кольорову телевізійну камеру з подвійним полем зору, нічний — тепловізійну камеру. Зображення з них виводиться на LCD дисплеї членів екіпажу.

Крім того, передбачено можливість використання кількох пультів управління, в тому числі й на відстані.

Варто зазначити, що в БМ «Десна» є датчики положення GPS, а також дві інші системи позиціонування. Координати машини і цілей можуть бути передані на зовнішні пристрої. Наприклад, сусіднім бойовим машинам або старшому командиру. Отже, взаємодія підрозділів та екіпажів техніки вийде на принципово новий рівень.

Озброєння «Десни» залишилося стандартним для такого типу бойових модулів. Як і в БМ «Штурм», це 30-мм автоматична пушка, протитанковий ракетний комплекс «Бар’єр», кулемет ПКТ 7,62 мм, 30 мм гранатомет АГС-17 або КБА-117 і комплекс встановлення димових завіс 902В «Туча».

Сьогодні зразок бойового модуля «Десна» після незначних вдосконалень електроніки готується до випробування.

БМ «Десна» можна керувати на відстані
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1