Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

«Боги війни» відзначили своє професійне свято

3 листопада, особовий склад та командування 55-ї окремої артилерійської бригади відзначили своє професійне свято – День ракетних військ та артилерії. Рівно 20 років тому указом Президента України, враховуючи важливу роль ракетних військ і артилерії у зміцненні обороноздатності держави, було встановлене нове державне свято. З цієї нагоди у Палаці культури ім. Шевченка відбулись урочистості. Військових привітав в. о. начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації, полковник запасу Андрій Тимченко.

«Боги війни» відзначили своє професійне свято


Святковий захід розпочався з державного гімну України та вшанування усіх загиблих артилеристів запорізької військової частини. «55-ка» за час проведення АТО на сході нашої держави втратила 33 військовослужбовця, 13 з яких – артилеристи. Батьки загиблих артилеристів також були присутні на заході.

Святковий наказ з нагоди відзначення Дня ракетних військ та артилерії зачитав тимчасово виконуючий обов`язки командира частини, полковник Ігор Паровой. З душевним посланням також звернувся до артилеристів єпископ Запорізький і Мелітопольський УПЦ (КП) Фотій.

Нагороди та подяки отримали військовослужбовці бригади – старший прапорщик Валентин Красно та капітан Іван Щобак.

Завершились урочистості святковим концертом військового оркестру 55-ї окремої артилерійської бригади під управлінням військового диригента, майора Івана Солошенка.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1