Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Борошно з традиціями - унікальний млин в Гуляйполі (відео)

Борошно з традиціями - унікальний млин в Гуляйполі (відео)Місцева визначна пам`ятка паровий млин привертає увагу всіх перехожих. Колись там виготовляли борошно, яке розходилося на експорт далеко за межі країни. Але не всі знають, що і сьогодні за старими стінами кипить виробництво.

На фасаді будівлі досі збереглася цегляна гравюра «Надія 1894». Це ім`я дочки або дружини переселенця з Німеччини Дмитра Шредера. Він був одним з найбагатших підприємців. Йому в кінці 19 століття і належала будівля. У триповерховій частині будівлі жила сім`я Шредерів, поруч знаходився цех. За свою довгу історію він тричі горів. Під час Другої Світової Війни млин було частково зруйновано, розповідають нинішні власники «Надії». 10 років тому місцеві підприємці викупили і відремонтували будівлю. І як колись Шредер, зайнялися виробництвом борошна. Оновили приміщення, але зберегли напівкруглі арки і стіни товщиною 80 см. А ось обладнання старого млина - немає.

Гуляйпільців і сьогодні називають знамениту будівлю млином Шредера, хоча в її стінах кипить сучасне виробництво. Будівля не має офіційного статусу архітектурної пам`ятки, але у гостей міста вона завжди викликає інтерес. Для гуляйпільців - це важлива сторінка історії, адже вона має продовження в наш час.Телеканал TV5
1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1