Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Бойовики перекинули до Горлівки артилерійські установки "Гвоздика" - розвідка

Бойовики перекинули до Горлівки артилерійські установки "Гвоздика" - розвідкаВ інших окупованих населених пунктах знаходиться важке озброєння, зокрема міномети, танки та 122-мм РСЗВ “Град”.

Минулої доби бойовики перекинули до тимчасово окупованої Горлівки з Донецька артилерійську бригаду, на озброєнні якої знаходяться 122-мм САУ “Гвоздика”.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

"Противник проводить перегрупування військ та зосередження засобів вогневого ураження у районі Горлівки. Протягом доби до міста перекинуто підрозділ зі складу окремої артилерійської бригади (Донецьк) 1 АК, на озброєнні якого 122-мм САУ "Гвоздика", - йдеться у повідомленні.

Крім того, в управлінні додали, що в інших окупованих населених пунктах: Широка Балка, Михайлівка, Торез та Безіменне також знаходиться важке озброєння, заборонене Мінськими домовленостями, зокрема, міномети, танки та 122-мм РСЗВ “Град”.

"Зазначене є черговим грубим порушенням Мінських домовленостей. Інформація доведена представникам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ", - підкреслили у відомстві.

www.unian.ua

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1