Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

4 моделі слухових апаратів, які ви можете вигідно придбати на сайті компанії «Simerex»

Часткова втрата слуху має бути причиною асоціального поведінки. На сьогоднішній день існують способи, які гарантують позитивне вирішення цього питання. Звертаємо увагу читача на той факт, що досить часто при частковій втраті слуху та неможливості його відновити використовуються слухові апарати.


Конструкції цього плану компактні, ефективні, зручні у використанні. Вони не створюють дискомфорту під час експлуатації, гарантуючи вам чудову чутність у будь-якій ситуації. Навіть якщо ви знаходитесь у великій компанії, де багато шуму, зможете чудово розрізняти звуки.


Таким чином, використання якісної техніки даного плану дозволяє адаптувати людину в соціумі, зробити її слухом повноцінним. Важливо вибрати слуховий апарат, який ідеально підходить вам за своїми характеристиками та функціоналом, підібрати: simerex.kiev.ua.


слухові апарати у Києві від simerex.kiev.uaСлухові апарати в Києві - чотири основні категорії пристроїв
  1. Традиційні. Це завушні СА, які чудово підходять людям з різним ступенем втрати слуху (навіть із важко-глибоким). На корпусі знаходяться оперативні регулятори управління, що є особливо зручним для людей похилого віку або дітей.  2. Завушні моделі з відкритим протезуванням. За своїм зовнішнім виглядом вони схожі на попередній варіант, проте трохи компактніші та зручніші. Насамперед, за рахунок наявності перфорованого вкладиша та тонкої трубочки злуховоду.

  3. Мікрозавушні. На сьогоднішній день це найкомпактніша модель з можливих. Тут ресивер винесено на ушну вкладку. Завдяки цьому розміри корпусу зменшені, а акустичні показники ідеальні.

  4. Внутрішньовушні. Даною категорія СА розміщується всередині вуха пацієнта. Звичайно ж, з усіх моделей, ця непомітна. Як правило, корпус виготовляється індивідуально по зліпку вуха, щоб розміщення було максимально комфортним.


Всі вищезгадані моделі представлені на сторінках нашого сайту. Центр слуху Simerex пропонує вам різноманітний асортимент слухових апаратів для людей різних вікових категорій.


Також, у нас ви можете отримати послуги з налаштування слухового апарату та його підбору. Зверніть увагу на той факт, що ми виконуємо діагностику слуху та пропоновані виїзне обслуговування.


У нас виконується сервісне обслуговування та профілактика СА. На вас чекають розумні ціни на представлені позиції. Центр слуху «Simerex» пропонує вигідну систему знижок та розстрочку на купівлю товарів (0% комісійних).


0

Посилання на публікацію

Для цієї публікації коментарі вимкнено.