Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

42 дитини учасників АТО повернулись до Запоріжжя з відпочинку у Хорватії

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль привітав дітей захисників України, що сьогодні повернулись на Батьківщину. За словами заступника директора Департаменту освіти і науки ОДА Олени Сороченко, 42 дитини учасників АТО отримали запрошення від відомого футболіста Івиці Пирича. Загалом подорож запорізьких дітлахів тривала 18 днів. 10 з яких малята відпочивали на узбережжі Адріатичного моря в місті Оміш.

Вітаючи дітлахів, Костянтин Бриль відзначив, що на Україну вони повертаються з радістю, адже дуже сумували за Батьківщиною та родичами.

- Ми дуже вдячні Івиці Пиричу, що він допоміг організувати відпочинок цих малят. Зі своєї сторони нами були організовані візова підтримка, логістичні роботи та досягнуто домовленостей із Закарпатським регіоном, стосовно зупинки та відпочинку запоріжців в дорозі, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

За словами очільника регіону з Івицею вже існує домовленість, аби наступного разу навесні на відпочинок відправились самі учасники АТО.

Управління у справах преси та інформації

42 дитини учасників АТО повернулись до Запоріжжя з відпочинку у Хорватії42 дитини учасників АТО повернулись до Запоріжжя з відпочинку у Хорватії
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1