Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

47 років тому біля комп′ютерів розплодилися миші

47 років тому біля комп′ютерів розплодилися мишіДев′ятого грудня 1968 по праву можна вважати Днем народження комп′ютерної миші.

Саме в цей день американський винахідник Дуглас Енгельбарт зі Стенфордського дослідницького інституту на конференції з обчислювальної техніки в Сан-Франциско показав у роботі першу в світі комп′ютерну мишу. Це відкриття являло собою дерев′яний куб на коліщатках з однією кнопкою.

Своїм ім′ям миша для комп′ютера зобов′язана проводу - він нагадував винахіднику хвіст повноцінної миші.

Першу миша зібрав інженер Білл Інгліш, а програми для демонстрації можливостей написав Джефф Рулифсон. Усередині пристрою знаходилися два металевих диска: один повертався, коли пристроєм рухали вперед, 2-й відповідав за рух миші вправо і вліво.

Пізніше ідеєю Енгельбарта зацікавилася компанія Xerox. Її дослідники змінили конструкцію миші, і вона стала схожа на сучасну.

На початку 1970-х років компанія Xerox вперше пред′явила миша як частина комп′ютера. Вона мала три кнопки, замість дисків кульку і ролики, а коштувала 400 доларів!

47 років тому біля комп′ютерів розплодилися миші


У 1983 році фірма Apple випустила свою власну модель Однокнопкове миші для персонального комп′ютера Lisa, вартість якої пощастило зменшити до $25.

В кінці 1990-х років компанія Sun Microsystems пред′явила першому лазерну миша. Вона відрізняється більш високою точністю роботи і низьким енергоспоживанням.

Масове виробництво лазерних мишей почалося в 2004 році. Останньою новинкою техніки стали бездротові миші. На самому початку для них кожен виробник розробляв свій власний метод передачі сигналу. Однак згодом для зв′язку стало все більш широко застосовуватися Bluetooth-з′єднання, що дозволило позбутися приймального пристрою, так як ряд комп′ютерів (наприклад, ноутбуки) вже оснащені Bluetooth-адаптером.

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1