Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Через відсутність дороги гуляйпільці написали звернення до Кабміну

Через відсутність дороги гуляйпільці написали звернення до КабмінуВодії, яким доводиться їздити автодорогою Гуляйполе-Пологи, обурені її станом. Зазначають, від Гуляйполя до Дорожнянки, ще їхати можна. Там ями підсипають за «новою технологією» — відсівом.

Ближче до Поліг розпочинається «справжній треш». Хтось невідомий навіть зробив допис на дорожньому знакові, зазначивши, що дорога НЕ обслуговується Пологівським райавтодором. Адже, коли на Google Карті час у дорозі розрахований на 38 хвилин, то в реальності він займає більше години. Саме через розбиту автодорогу.Питання особливо загострилось, коли пологове відділення у Гуляйпільській ЦРЛ закрили, а породіль стали направляти до Пологівської ЦРЛ. При створенні Пологівського госпітального округу про фактичну відсутність дорожнього покриття цього автошляху гуляйпільці не лише говорять, а й пишуть коментарі на Facebook-сторінці голови Запорізької облдержадміністрації. Під постом про його візит до Гуляйпільського району.

Через відсутність дороги гуляйпільці написали звернення до Кабміну


Гуляйпільці також написали до прем′єр-міністра України Володимира Гройсмана та голови Запорізької ОДА Костянтина Бриля колективне звернення, де попрохали надати відповідь на актуальні питання. Зокрема, на те, коли планується ремонт автодороги Т 0401 Дніпро — Васильківка — Покровське — Гуляйполе — Пологи — Токмак — Молочанськ — Мелітополь. Та поцікавились тим, хто відповідає за її стан. На що отримали відповідь від Державного агентства автомобільних доріг України.

Через відсутність дороги гуляйпільці написали звернення до КабмінуЧерез відсутність дороги гуляйпільці написали звернення до КабмінуЧерез відсутність дороги гуляйпільці написали звернення до Кабміну


У документі відповідач послався на програму «Державної цільової економічної програми розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018 — 2022 роки». Т 0401 у цій програмі відсутня. Тож ремонтувати її доведеться, як зазначено у відповіді, «у межах наявних коштів».

Гуляйполе.City
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1