Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Чим замінити шпалери

Незважаючи на те, що оздоблення стін — це майже останній етап ремонту, про це думають чи не в першу чергу. І одразу спадають на думку шпалери. Але в сучасному світі дизайну це далеко не єдиний матеріал, який застосовується для обробки стін. Якщо ви довго шукаєте своєрідне, цікаве і стильне рішення, настав час дізнатися про додаткові способи оздоблення стін.


Чим замінити шпалери


Декоративна гіпсова плитка


Один із найбільш популярних альтернативних варіантів шпалерам — декоративна гіпсова плитка. Чому? По-перше, вона дуже легко монтується і не потребує допомоги професіоналів. По-друге, такі вироби добре імітують природне каміння або цеглу і передають особливості натуральних матеріалів. Варто звернути увагу, що вироби із гіпсової плитки довговічні і не втрачають властивостей протягом багатьох років. І ще важливий той факт, що матеріал виготовлений з натуральних компонентів і безпечний для людини.


Венеціанська штукатурка


Цей матеріал виглядає благородно, естетично і коштовно. Така штукатурка нагадує мармур з переливами, має плавні переходи, м′які лінії. Дивовижна властивість венеціанської штукатурки — це ефект світіння, який виникає при певному освітленні.


Бамбукове полотно


Така обробка стін має тільки переваги, бо використовується екологічний, натуральний, довговічний матеріал. До того ж, бамбукове полотно має цікаву фактуру і теплу гаму кольорів. Окрім цього, воно безпечне для здоров′я людини, не накопичує пил і як наслідок не викликає алергії, добре вбирає у себе аромати та має гарну паропроникність, тим самим забезпечує приємний мікроклімат в будинку.


Кам′яний шпон


На відміну від інших варіантів, кам′яний шпон — більш коштовний матеріал, тому що це натуральне покриття з мармуру або кварцу. Він надзвичайно міцний і здатен витримати температуру до +600 градусів. Має великий асортимент кольорів і на стінах виглядає розкішно й органічно, надає приміщенню багатого вигляду.


Цегляна декоративна стіна


Щоб зробити інтер′єр стильним, не обов′язково вигадувати щось надприродне. Сьогодні для обробки стін часто застосовуються цегляні панелі й спеціальна інтер′єрна цегла. Окрім того, цей варіант обробки стін не потребує великих фінансових вкладань, а виглядає модно й ефектно.


Декоративна фарба


Фарба, спеціально виготовлена для внутрішньої обробки стін, не має відчутного запаху, швидко сохне, не потребує спеціальних навичок, бо легко наноситься і довго зберігає насиченість. Перевагою є те, що така обробка відрізняється простотою в догляді — достатньо лише протирати вологою серветкою. А різноманітність кольорів дозволить підібрати потрібний відтінок і надасть вашій оселі динамічний, оригінальний і яскравий вигляд.


Експериментуйте, вигадуйте і використовуйте незвичні варіанти обробки. Не бійтеся відмовлятися від шпалер, бо нові варіанти декорування стін виглядають не тільки цікавіше, а й простіші в догляді.


0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1