Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Чому запчастини до комбайнів, тракторів краще купувати на сайті ru.khorivagroteh.in.ua

Компанія ХоривАгроТех пропонує найкращі за якістю та найбільший асортимент запчастин до сільськогосподарської техніки: комбайнів, тракторів, навантажувачів, жаток, пресів-підбирачів, екскаваторів.


Ви можете придбати запчастини до найбільш поширених та рідкісних марок техніки: Джон Дір, Масей Фергюсон, Ню Холанд, Кейс, Сіпма, Форд, Затор, Кейс, Клаас, Вельгер, Аброс, Дронінборг, Лаверда, Семпо, Фортскріт, Дойц Фар, Рено, Фіат, Джейсиби, Коматсу, Вольво, Хюндай, Кетерпілар.


Замовити запчастини можна в один клік. Для замовлення Вам потрібно скористатися одним із наступних способів:


  • Надіслати нам запит на вайбер;
  • Надіслати нам смс або електронний лист на пошту;
  • Зателефонувати в нашу компанію.

Обов’язково потрібно надати інформацію щодо каталожного номеру, маркування, моделі техніки, її марки, модель двигуна, якщо є можливість, то і фотографію запчастини. Фото має бути не гірше середнього рівня якості.


Запчастини можна придбати як під замовлення, так і отримати протягом кількох днів після замовлення на пошту – відправлення здійснюється кур’єрськими службами.


Переваги купівлі запчастин до комбайнів, тракторів, навантажувачів, пресів, двигунів на сайті ru.khorivagroteh.in.ua:


  • Цілодобовий зв’язок із нашою компанією. Особливо це актуально в період жнив. Ми відповідаємо в будь який день місяця – працюємо без вихідних.

  • Швидко реагуємо на листи, телефонні дзвінки. Якщо Ви надаєте нам всю інформацію, у тому числі каталожний номер, то ми можемо відповісти протягом п’яти хвилин щодо вартості та наявності потрібної деталі.
  • Велика кількість запчастин у нас є постійно на складі, що дає змогу здійснити відправку замовлення в день отримання заявки.
  • Термін доставки товару з Європи займає від одного до десяти днів. У більшості випадків термін сягає 3-5 днів від дати тримання заявки.
  • У нас найнижчі ціни. Ми постійно аналізуємо ціни наших конкурентів та встановлюємо найбільш привабливі та найнижчі ціни.
  • Гнучка система знижок постійним клієнтам та при об’ємних закупках.

Ми також беремо до уваги всі побажання покупця, адже авторитет для нас найважливіше. Ми працюємо не на кількість, а на якість.


Якщо у Вас виникли додаткові питання чи зауваження – зверніть в нашу компанію і ми Вас уважно вислухаємо. Компанія ХоривАгроТех прагне стати прикладом ідеальної компанії по продажу запчастин до с/г техніки в Україні.


Джерело інформації: http://ru.khorivagroteh.in.ua/
0

Посилання на публікацію

Для цієї публікації коментарі вимкнено.