Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Чорнобильців Василівки і Токмака безкоштовно обстежили на небезпечні утворення шкіри

Чорнобильців Василівки і Токмака безкоштовно обстежили на небезпечні утворення шкіриУ Запорізькій області триває акція безкоштовного обстеження чорнобильців і пенсіонерів на небезпечні утворення шкіри, яка проводиться у рамках реалізації плану заходів, пов’язаних з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.

Дві бригади запорізьких онкологів провели обстеження населення у містах Василівка та Токмак з метою ранньої діагностики онкології шкіри та м’яких тканин. Одна бригада лікарів клініки лазерної медицини “Anabelle” обстежила чорнобильців та пенсіонерів на небезпечні утворення шкіри. Для цього у Василівку і Токмак був доставлений єдиний в Україні експертний дерматоскоп MoleMax (Австрія). Друга бригада, до складу якої увійшли фахівці Запорізького обласного клінічного онкологічного диспансеру, провела гінекологічний та маммологічний прийом.

За інформацією головного обласного онколога Анатолія Мещанінова, безкоштовно було обстежено 376 осіб, з яких у 21 було виявлено карциному (рак) різних локалізацій. Усі вони отримають спеціалізоване лікування в медичних закладах обласної онкологічної служби.

Акція проводиться за підтримки обласної державної адміністрації, організацію забезпечують Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації та обласне об’єднання інвалідів “Союз–Чорнобиль”.

До кінця року планується безкоштовно обстежити чорнобильців і пенсіонерів Пологівського і Гуляйпільського районів.


Управління у справах преси та інформації ЗОДА
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1