Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Чужа війна: болючі рани Гуляйпільщини

Чужа війна: болючі рани ГуляйпільщиниСьогодні 15 лютого 2018 року в Гуляйпільському краєзнавчому музеї пройшов урок-реквієм «Ціна чужої війни». Зі словами вдячності до присутніх воїнів – інтернаціоналістів звернувся міський голова Ярмак С.О.

На заході були присутні колишні воїни - афганці:Соловей О., Вовченко М., Герасимов В., Ольховий С., учні 10 класу ЗОШ №1. Невелику розповідь про війну в Республіці Афганістан розповіли учасники бойових дій, які брали в ній безпосередню участь Соловей О., Ольховий С.

Наукові співробітники музею підготували фотовиставку «Чужа війна: болючі рани Гуляйпільщини», присвячену 29-й річниці виведення військ колишнього СРСР із Афганістану.

А також на Меморіалі Слави відбувся мітинг-вшанування «Вогнем і полум’ям війни чужої охрещені, обпалені навік», в якому взяли участь воїни-афганці, керівництво та громадськість міста.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять за загиблими воїнами-учасниками бойових дій на території інших держав та поклали квіти до Пам’ятного знаку воїнам-афганцям та учасникам локальних війн.

http://gpmrada.gov.ua/news/1088-chuzha_viina_boliuchi_rani_guliaipilshchini.html
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1