Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

9 найстарших мам з усього світу

Сьогодні відзначається Міжнародний день матері. У зв`язку з цим ми підготували для вас добірку про найстарших мам, які жили в різний час в різних країнах світу.

В Україні найстаршою мамою вважається Валентина Підвербна з Чернігова. Свою дочку Анну-Марію вона народила 22 лютого 2011 року. На той момент «молодій» мамі було 65 років і 314 днів. Дівчинка народилася здоровою з вагою 3,3 кг і зростом 54 см. Завагітніти жінка змогла за допомогою штучного запліднення. Ім`я Валентини Підвербна вписано в Книгу рекордів України. Цього року жінка зі своєю дочкою взяла участь в проекті «Один за всіх», який виходить на телеканалі «СТБ». Виявилося, що через гіперопіки матері дитина не відвідує дитячий садок, не спілкується з однолітками і взагалі не спілкується ні з ким, крім мами. Соціальні служби та громадськість неодноразово намагалися допомогти мамі у вихованні та утриманні дочки, але Валентина постійно тримає всіх від своєї сім`ї на відстані. Відзначимо, що тата в цій родині немає, Анна-Марія живе тільки з мамою.

9 найстарших мам з усього світу


У травні 2001 року свого сина народила француженка Джанін Саломон. Вона прославилася не тільки тим, що стала мамою в 62 роки, але ще і викликала суперечки в суспільстві народивши завдяки спермі рідного брата Роберта. Брату, до речі, на той момент було 52 роки. Джанін і Роберт пішли на такий крок через гроші: вони вирішили таким чином зберегти спадщину в 4,5 мільйона канадських доларів. А ще жінка стверджувала, що таким чином вони з братом хотіли зберегти свій рід.

9 найстарших мам з усього світу


Торік мамою одразу чотирьох близнюків стала Аннагрет Раунік з Німеччини. На той момент їй було 65 років. Найстаршій доньці Аннагрет - 44 роки і вона сама вже є мамою.

9 найстарших мам з усього світу


Елізабет Едні з Великобританії стала мамою в 66 років. У травні 2009 року жінка народила сина Джольона. Досить забезпечена британка не побоялася в такому віці стати не просто мамою, а мамою-одиначкою. Як і багато жінок в її віці, вона завагітніла за допомогою штучного запліднення.

9 найстарших мам з усього світу


А ось британка Дон Брук, яка народила дитину в 59 років, на відміну від багатьох мам свого віку завагітніла природним шляхом. Про свою вагітність жінка навіть не підозрювала на початку, вона думала, що захворіла на рак. Однак, пройшовши обстеження, Дон була приємно здивована. Її 64-річний друг теж був шокований цією новиною, і не менш щасливий, ніж вона. До вагітності Дон і її друг зустрічалася, а дізнавшись, що вони будуть батьками, вирішили одружитися.

9 найстарших мам з усього світу


Адріана Ілієску з Румінов стала мамою майже в 66 років. У січні 2005 року вона народила дочку Елізу, ставши на той момент найстаршою мамою світу. Жінка завагітніла за допомогою штучного запліднення. Громадськість критикувала жінку за такий вчинок, але сама рада народженню дитини, до того, ж дівчинка розвивається за віком, ні в чому не відстає від однолітків. До речі, жінка намагалася завагітніти за допомогою ЕКЗ протягом дев`яти років.

9 найстарших мам з усього світу


Іспанка Марія дель Кармен Бусада де Лара в грудні 2006 року в віці майже 67 років народила хлопчиків-близнюків, ставши найстаршою породіллею на планеті. У клініці, де робили іспанці штучне запліднення, вона приховала свій справжній вік, сказавши, що їй 55 років. Мати жінки прожила до 101 року і Марія була впевнена, що завдяки генам також зможе жити довго і ростити своїх дітей. Однак, через два роки після пологів, жінка померла від раку яєчників.

9 найстарших мам з усього світу


У 70 років стала мамою жителька Індії Омкарі Панвар. У червні 2008 року вона народила двійню. Крістіан і Пау народилися недоношеними, на місяць раніше терміну і з недобором ваги, але здорові. Омкарі і її чоловік Чарам довго збирали гроші на штучне запліднення та мріяли про сина. Справа в тому, що у подружжя є дві дочки, але в Індії вважається, що в родині обов’язково повинен бути син, який продовжить рід. Після народження двійні Чарам сказав, що тепер помре щасливими. До речі, «молодому» татові на момент народження дітей було 77 років.

9 найстарших мам з усього світу


Самою ж найстаршою мамою, яка народила первістка, вважається індіанка Раджо Деві Лохан, яка народила свою першу дитину у віці 70 років. У 2008 році вона народила дочку Навин. Батькові дитини на той момент було 72 роки. Всю вагітність Раджо перебувала під пильною увагою лікарів, та й самі пологи не пройшли без ускладнень. Подружжя намагалося завести дітей протягом 58 років, але у них нічого не виходило.

9 найстарших мам з усього світу
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1