Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

9 травня біля Меморіалу Слави відбувся мітинг. присвячений 71-ій річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

9 травня біля Меморіалу Слави відбувся мітинг. присвячений 71-ій річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.У заході взяли участь голова районної ради Анатолій Клешня, голова райдержадміністрації Олександр Іщенко, міський голова Олексій Неміч, керівники та працівники установ району, представники громадських організацій, гуляйпільці.

- Україна заплатила дуже високу ціну, аби 71 рік тому прийшов на нашу землю той вистражданий у кривавих боях і такий жаданий День Перемоги, - звернувся до ветеранів і гуляйпільців голова райдержадміністрації Олександр ІЩЕНКО. – Українці мужньо воювали на всіх фронтах. Ми маємо пам’ятати це і передавати ту священну пам’ятьіз покоління в покоління. Сьогодні, на жаль, прийшла наша черга взяти до рук зброю. Воїни АТО захищають цілісність і незалежність держави на Сході, де точаться зараз воєнні дії. 107 запоріжців, у тому числі земляки – гуляйпільці Євген Васильєв та Іван Негер віддали свої життя за всіх нас, за те, щоб ворог не пішов далі. І завдяки їм, завдяки нинішнім захисникам, які утримують свої позиції в зоні АТО, ми сьогодні маємо щасливу нагоду вітати наших ветеранів. Низький уклін Вам, дорогі ветерани, слава героям АТО, слава Україні!

- Наш народ завжди буде пам’ятати і славити тих, хто у далеких 1941-1945 роках поборов нацизм і завоював мир, а 9 травня лишиться найяскравішим днем, як ці червоні маки, що символізують пам’ять, - звучать урочисті слова сивочолим дідусям від голови районної ради Анатолія КЛЕШНІ. - Бажаю всім добра і здоров’я, нехай Ваші хоробрі серця, шановні ветерани-фронтовики, ще довго б’ються, хай огортають їх лише мир і спокій. Низький уклін також сьогоднішнім захисникам Вітчизни, котрі відстоюють її незалежність на Сході. Ми маємо вийти переможцями у цій неоголошеній війні з російським агресором і ми обов’язково переможемо всі негаразди. Успіхів усім і слава рідній Україні!

- Шана і повага Вам, ветерани Другої світової, - говорить міський голова Олексій Григорович НЕМІЧ, - схиляємо голови перед Вашим подвигом в ім’я життя на землі. Вдячні Вам за нашу свободу і незалежність…Вічна пам’ять полеглим і слава живим героям війни»!

Районний військовий комісар Дмитро ВАСІЛІАДІ вручив відзнаки Президента України «Учасник АТО» гуляйпільцям, які брали участь у воєнних діях на Сході країни – Олександру Гуцову, Олександру Сакуну, Володимиру Усенку, Петру Дарморозу, Вадиму Забаві, Олександру Мегі, Анатолію Капусті та Сергію Дарморозу. У свою чергу учасник бойових дій в зоні АТО Віктор Цьопкало вручив відзнаки «Звитяга» ВГО «Спілка ветеранів та працівників силових структур» волонтерам – Олександру Черненку, Сергію Распопову, Олександру, Валентині й Анатолію Синельникам.

Після урочистих вітань, всі учасники акції поклали квіти до меморіалу слави та вшанували жертв Другої світової війни хвилиною мовчання.

Гуляйпільська районна
державна адміністрація


9 травня біля Меморіалу Слави відбувся мітинг. присвячений 71-ій річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.9 травня біля Меморіалу Слави відбувся мітинг. присвячений 71-ій річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.9 травня біля Меморіалу Слави відбувся мітинг. присвячений 71-ій річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.9 травня біля Меморіалу Слави відбувся мітинг. присвячений 71-ій річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1