Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Де можна вигідно орендувати автонавантажувач

Автонавантажувачі - вид самохідної підйомно-транспортної спецтехніки, що використовується для виконання завдань, пов′язаних із переміщенням, навантаженням, розвантаженням та складуванням вантажів. Кращими з них вважаються машини брендів STILL, Toyota, Jungheinrich, BT і деяких інших відомих виробників.


автонавантажувач


Основними компонентами вилкового навантажувача є корпус, двигун, трансмісія, щогла з вилами та противага вантажопідйомника. Навантажувачі в основному розрізняються за типом двигунів, вантажопідйомністю та розташуванню підйомника.


Види двигунів та їх особливості


  1. Бензинові двигуни працюють при будь-яких погодних умовах на відкритих майданчиках. Забороняється їх використовувати у закритих приміщеннях без потужної вентиляції через викидання забруднених вихлопних газів.
  2. Дизельні двигуни багато в чому аналогічні бензиновим; тільки, як правило, вони потужніше та продуктивніше їх, а вихлопи – ще більш забруднені.
  3. Газобензинові двигуни можуть працювати як на газі, так і бензині; є більш універсальними, у порівнянні з іншими аналогами. Відповідно до ситуації використовується перевага або бензинового двигуна, або його аналога, працюючого на газу.
  4. Газові двигуни можуть експлуатуватися не тільки на вулиці, але й у вентильованих приміщеннях завдяки мало забрудненим вихлопам. Заправлення газом обходиться дешевше, ніж бензином або соляркою.
  5. Електричні двигуни можуть використовуватися всередині приміщень без вентиляції, на складах з продуктами харчування, ліками, дитячими та іншими подібними товарами, де заборонено використання техніки з ДВЗ. Із мінусів можна відзначити обмежений ресурс часу роботи, який залежить від ємності акумуляторних батарей. Тривалий час простою при зарядці АКБ (або треба мати в запасі додаткову батарею).


Інші особливості вибору автонавантажувача


За вантажопідйомності навантажувачі діляться на низьку (1000-4000 кг), середню (4000-10000 кг), велику (10000-16000 кг) і надвелику (понад 16000 кг). Розташування підйомного пристрою на вилковому навантажувачі може бути як фронтальним, так і бічним.


Переваги даного виду техніки незаперечні. Можна відзначити тільки один, але досить істотний недолік - це ціна на автонавантажувачі нові. Купівля нової машини не завжди вигідна для підприємства. Особливо у тих випадках, коли підйомно-транспортні роботи сезонні, разові або нерегулярні. Або бізнес знаходиться на початковому етапі свого розвитку. Є безліч інших, більш необхідних на даний момент витрат. У таких випадках оптимальне вирішення питання - орендувати навантажувач вилковий.


Однією з провідних українських компаній, яка надає в оренду автонавантажувачі, є ТОВ «Денал Груп». На складі цієї організації є широкий вибір спеціалізованої вантажопідйомної техніки від провідних європейських і японських виробників.


Орендувати автонавантажувач за мінімальною ціною в компанії «Денал Груп» - це вигідний спосіб організації підйомно-транспортних робіт на ваших майданчиках. Переваги очевидні:


  1. Оренда навантажувача у Києві значно дешевше його придбання і підготовки фахівця для управління та ремонту.
  2. Немає необхідності приймати на роботу кваліфікованого спеціаліста на підприємство. За бажанням орендаря може бути наданий досвідчений і кваліфікований водій, який буде ефективно й акуратно управляти машиною.
  3. У разі поломки орендована техніка буде відремонтована або замінена у найкоротші терміни. При необхідності навантажувач може бути оснащений будь-яким можливим додатковим обладнанням.

Більш детальна інформація про вибір та оренду автонавантажувачів - на сайті https://denal.com.ua


0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1