Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Декілька способів візуально збільшити невелике приміщення

Декілька способів візуально збільшити невелике приміщенняКупивши квартиру з невеликою квадратурою, або якщо в домі є маленькі кімнати ми стараємось збільшити площу фізично, тобто добудовуємо, ламаємо перегородки і таке інше. Але збільшити приміщення можна візуально, нічого не ламаючи і не добудовуючи за шалені кошти.

У гарного дизайнера в такому випадку «на руку» грає все: світло, меблі, дзеркала, картини, килими, розмір і форма вікна, колір шпалер... І в цьому немає нічого складного, досить тільки знати кілька загальних правил і хитрощів оптичних ілюзій.

Отже давайте переглянемо основні методи збільшення кімнати.

Перше і головне у цьому списку це освітлення приміщення, чим більше світла у кімнаті, тим краще. Постарайтесь максимально дати доступ світлу з вікна у вашу оселю. Якщо ж більшу частину світла загороджують дерева або будівлі за вікном, встановіть в кімнаті люстру з великою кількістю лампочок, а також додаткове освітлення навколо дзеркал. Якщо ви хочете візуально зробити кімнату вище, подбайте про нижньому освітленні. Також уникайте важких, грубих і темних штор.

Дзеркала з успіхом застосовують в інтер′єрі, якщо хочуть візуально збільшити простір. Тільки це повинні бути дзеркала в повний зріст, а не маленькі «косметичні» дзеркальця, розставлені всюди в хаотичному порядку. Дуже добре в цьому плані допомагають шафи купе з дзеркальними дверцятами. Але! Дзеркало максимально якісно «зіграє свою роль», якщо ви поставите його навпроти вікна або іншого дзеркала, але ні в якому разі не в темному кутку.

Також не варто захоплюватися темними тонами, які незабаром почнуть на вас тиснути. Щоб розширити простір в маленькій кімнатці, потрібно використовувати прохолодні і світлі тони: перловий, блідо-зелений, сіро-блакитний. Якщо ж ви хочете зробити просторіше, використовуйте відтінки тепліше: персиковий, лимонний, блідо-рожевий. Насичений колір підлоги і покриття його лаком допоможе візуально подовжити приміщення, точно так само як шпалери з великим малюнком. Але, є тут і свої нюанси: незважаючи на те, що «блакитна» кімната візуально робиться великою і просторою, вона не має в своєму розпорядженні до тривалого перебування в ній, на відміну від затишної кімнати в теплих тонах.

Під поняттям «фактури» об′єднується безліч елементів: це і меблі, і малюнок шпалер, і підлогу, і то чим він застелена... Мабуть, з підлоги і почнемо! Не купуйте маленькі килимки, якщо у вашій квартирі мініатюрні кімнати. Краще постелити ламінат або паркет. Відносно паркету, дотримуйтесь наступного правила - світлий паркет, викладений по діагоналі, візуально зробить кімнату просторіше.

Що стосується меблів, то краще позбавитися від всього зайвого. Це, звичайно, суперечить нашому менталітету, але вельми продуктивно! На Заході великою популярністю користується «мінімалізм», а також висувні, «заховані» і меблі, що складаються. Також добре «полегшують» простір скляні столики. Дизайнери радять при виборі кольору для меблів, спиратися на колір шпалер. Найкраще, якщо вони будуть одного кольору, але різні за тону. При цьому не бійтеся, що ваш інтер′єр буде нудним - його завжди можна урізноманітнити яскравим елементом або деталями.

Горизонтальні смуги на шпалерах або плитці візуально «розтягнуть» приміщення, але зменшать висоту. Вертикальні - навпаки, стискають по ширині і витягують по висоті.
Все це стосується і орнаментів. Дрібний малюнок збільшить простір, а великий зменшить. Пам′ятайте про це і тоді, коли ви вішаєте на стіну картини. Витягнуті по вертикалі картини і світильники додають висоту стін.
Дрібний малюнок на підлозі робить кімнату просторіше, на відміну від великого. Смуги, що розбивають низ кімнати горизонтально, зменшує її, вертикальні, що йдуть вдалину смужки роблять її візуально довше.
0

Посилання на публікацію

Для цієї публікації коментарі вимкнено.