Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Депутатам повернуть пільги на соціальну допомогу

Депутатам повернуть пільги на соціальну допомогуЗгідно з проектом кошторису Верховної Ради на 2013 рік, зарплата голови Верховної Ради Володимира Рибака становить 20 240 грн, включаючи оклад, премію і гарантовані надбавки.

Також спікер може розраховувати і на щомісячну надбавку до 2 300 грн за науковий ступінь, почесне звання та знання іноземної мови, пише Фокус .

Зарплата віце-спікера Ігоря Калетника становить 19 400 грн. Платня другого заступника, свободівця Руслана Кошулинского - 18 600 грн мінус податки.

Тридцять п′ять керівників депутатських фракцій і комітетів, серед яких Арсеній Яценюк, Олександр Єфремов, Сергій Ківалов, Давид Жванія, Володимир Литвин, Микола Мартиненко, Олександра Кужель, Борис Колесніков, Микола Томенко, заробляють 17 900 грн на місяць "брудними". Зарплата інших депутатів, в залежності від комітетських посад, на 100-500 грн менше.

Місячний фонд оплати праці парламентаріїв становить 8 млн грн. Таким чином, на зарплату депутатам у 2013-му буде витрачено $ 12 млн "брудними".Источник
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1