Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Держаудитлужба за півроку забезпечили повернення до бюджету 364 млн гривень

Держаудитлужба за півроку забезпечили повернення до бюджету 364 млн гривень

Протягом першого півріччя цього року, Північно-східним офісом Держаудитслужби проведено 28 ревізій та виявлено фінансових порушень на загальну суму 468 млн гривень. Зусиллями аудиторів, забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 364 млн гривень.

Також, за підсумками проведених двох державних фінансових аудитів, об’єктами контролю враховано 26 рекомендацій, завдяки впровадженню 17 з них, досягнуто економічного ефект на суму понад 123 млн гривень.

За вчинені фінансові порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 59 посадових осіб та 4 особи притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Аудиторами, на розгляд правоохоронним органам передано 26 матеріалів заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких, розпочато 2 досудових розслідування та 16 матеріалів ревізій долучено до вже відкритих кримінальних проваджень.

За результатами проведених досудових розслідувань, правоохоронними органами вручене 9 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Крім того, до об’єктів, на яких виявлені порушення бюджетного законодавства, у 28 випадках застосовано фінансові санкції.

Перед органами прокуратури та об′єктами контролю, Офісом, ініційовано подання 4 позовів, з метою повного відшкодування встановлених ревізіями втрат фінансових і матеріальних ресурсів.

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1