Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Держаудитори розповіли про результати моніторингу закупівель у липні

Держаудитори розповіли про результати моніторингу закупівель у липні


Фахівцями Північно-східного офісу Держаудитслужби постійно проводиться аналіз процедур публічних закупівель (оприлюднених на веб-порталі prozorro.gov.ua) та виявляються ознаки порушень законодавства. За результатами 52 моніторингів публічних закупівель, проведених за липень місяць, охоплено контролем закупівлі загальною вартістю 1,4 млрд гривень.

За результатами проведених моніторингів по 9 процедурам закупівель, аудиторами попереджено, незаконні витрати бюджетних коштів на загальну суму понад 33 млн гривень.

Найпопулярніші порушення, що допускають замовники – це порушення законодавства в частині розгляду та не відхилення замовником тендерної пропозиції, невідповідність тендерної документації вимогам законодавства та порушення встановлених законом термінів оприлюднення інформації на веб-порталі prozorro.gov.ua.

За результатом складених аудиторами висновків про результати моніторингу закупівель, замовниками здійснено відміну результатів 5 торгів на суму 6,7 млн грн та розірвано 9 укладених договорів на суму понад 26,2 млн гривень.

За допущені порушення вимог законодавства у сфері закупівель, за липень місяць судовими органами притягнуто до адміністративної відповідальності двох осіб та накладено штрафи у розмірі 51 тис. гривень.

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1