Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Держаудитори розповіли про результати моніторингу закупівель у серпні

Держаудитори розповіли про результати моніторингу закупівель у серпні


Держаудитори повідомляють, що постійно аналізуючи закупівлі, що проводяться на prozorro.gov.ua, у серпні місяці, виявили підстави для проведення 38 моніторингів публічних закупівель, охоплено контролем закупівлі загальною вартістю понад 192 млн гривень.

За результатами проведених фахівцями Північно-східного офісу Держаудитслужби моніторингів по 22 процедурам закупівель, попереджено незаконні витрати бюджетних коштів на загальну суму понад 52 млн гривень.

Найпопулярніші порушення, що допускають замовники – це порушення законодавства в частині розгляду та не відхилення замовником тендерної пропозиції, невідповідність тендерної документації вимогам законодавства та порушення встановлених законом термінів оприлюднення інформації на веб-порталі prozorro.gov.ua.

На виконання наданих Офісом приписів, замовниками здійснено відміну результатів 15 торгів на суму понад 45 млн грн та розірвано 7 укладених договорів на суму понад 6 млн гривень.

За допущені порушення вимог законодавства у сфері закупівель, у серпні місяці до судових органів направлено один протокол про адміністративне правопорушення, для подальшого притягнення особи до адміністративної відповідальності.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1