Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Держаудитори з початку року попередили незаконних витрат бюджетних коштів майже 30 млн гривень


Фахівці Північно-східного офісу Держаудитслужби, з початку року, провели 81 моніторинг публічних закупівель, загальну суму яких становила понад 3,3 млрд гривень. За всіма дослідженими закупівлями встановлені порушення законодавства.

Найпопулярніші порушення, що допускають замовники – це порушення законодавства в частині розгляду та не відхилення замовником тендерної пропозиції, невідповідність тендерної документації вимогам законодавства та порушення встановлених законом термінів оприлюднення інформації на веб-порталі prozorro.gov.ua.

За результатами проведених моніторингів по 9 процедурам закупівель, аудиторами попереджено, незаконні витрати бюджетних коштів на загальну cуму майже 30 млн гривень.

За результатами проведених заходів, замовниками здійснено відміну 5 торгів загальною сумою на 23,6 млн гривень та розірвано 4 укладені договори на суму 6,3 млн. гривень.

Також нагадуємо, що місією Держаудитслужби та її офісів є забезпечення економічного добробуту країни та виконання функцій держави шляхом здійснення державного фінансового контролю, через проведення контрольних заходів: аудитів, ревізій, моніторингів закупівель.

Пресслужба Північно-східного офісу Держаудитслужби.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 72  sergey shashkov  28 квітня 2021, 09:19цитувати виділене
Файно
 0  або