Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Держаудитслужба: до бюджету повернуто 248 млн гривень

Фахівцями Північно-східного офісу Держаудитслужби, протягом січня-квітня 2021 року, за результатами проведених ревізій встановлено фінансових порушень на загальну суму 328 млн гривень. Зусиллями держаудиторів, забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 248 млн гривень.

Також, за підсумками проведених державних фінансових аудитів, установами впроваджено 22 рекомендації, які надані держаудиторами. За результатом впроваджених зазначених рекомендацій, загальна сума досягнутого економічного ефекту складає 12 млн гривень.

За недотримання фінансового та бюджетного законодавства, держаудитори притягнули до адміністративної відповідальності 55 посадових осіб.

За результатами проведених перевірок, на розгляд правоохоронним органам передано матеріали 21-ї ревізії, за якими виявлені ознаки можливих кримінальних правопорушень зі сторони посадових осіб установ.

За результатами розгляду матеріалів перевірок, правоохоронними органами розпочато 2 досудових розслідування та 14-ть матеріалів перевірок долучено до вже відкритих кримінальних проваджень.

За результатами проведених досудових розслідувань, правоохоронними органами вручено 6 повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення посадовим особам установ, що перевірялися.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1