Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Дезертир ЗСУ збирав пожертви нібито для бійців АТО.

Дезертир ЗСУ збирав пожертви нібито для бійців АТО.У столичному аеропорту "Київ" дезертир ЗСУ збирав пожертви нібито для бійців АТО.

Про це повідомили у прес-службі ГУ НП у м. Києві. Чоловік, як зв`ясували пізніше оперативники, рік тому був звинувачений у дезертирстві.

Повернувшись додому він зареєстрував благодійну організацію та майже щодня просив пожертви для допомоги воїнам АТО в аеропорту. Чоловік зізнався, що таким чином "заробляв" щодня за 3-4 години близько 5 тисяч гривень. Ці кошти він не відправляв для допомоги бійцям АТО, а використовував для власних потреб. Пожертви шахрай збирав в аеропорту рік. Псевдо-благодійник розповів, що вивчив час прибуття літаків та лише тоді приходив.

Кошти чоловік збирав не лише в українців, а й в іноземців. "Одягнувшись у військову форму, чоловік просив гроші як у громадян України, так і в іноземців. Щодня "заробіток" чоловіка становив близько 5000 гривень", - розповіли в поліції.Більше читайте тут: http://tsn.ua/kyiv/psevdo-blagodiynik-zaroblyav-na-pozhertvah-dlya-atovciv-v-aeroportu-638226.html
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1