Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Діти-сироти Гуляйпільської ОТГ отримали житло

Діти-сироти Гуляйпільської ОТГ отримали житло


28 Грудня, напередодні Нового 2018 року в Гуляйпільській ОТГ відбулася приємна подія – вручення ключів на житло, а саме 3 квартири і 1 будинок. Для винуватців свята: Опришко Аліни, Шебері Андрія, Радомського Руслана, Брагінець Любові – це домівка, затишок, комфорт.На нашому заході присутні :
Міський голова Сергій Олександрович Ярмак, перший заступник міського голови Олександр Анатолійович Савицький, заступник міського голови з питань інфраструктури та інвестицій Світлана Віталіївна Плющій, секретар міської ради Тетяна Іванівна Зіненко, начальник служби у справах дітей Гуляйпілььскої райдержадміністації Олександр Миколайович Копасов, керуюча справами виконавчого комітету Олена Василівна Касьяненко привітала винуватців з такою подією, яка є важливою в житті кожної людини – отримання житла. Олена Василівна повідомила, що напередодні із державного бюджету надійшли кошти у розмірі 1060791,0 грн. для придбання житла для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. «Ми чудово розуміємо, що житло – це той фундамент, з якого дитина починає своє доросле життя. І вона має його починати в нормальних умовах».

І ось настала хвилююча мить, коли Опришко Аліна, Шеберя Андрій, Радомський Руслан, Брагінець Любов стануть власниками соціального житла і отримають ключі від житла та подарунки від міської ради. Сергій Олександрович Ярмак привітав з цією подією і побажав, щоб в оселях було завжди тепло, комфортно, затишно та лунав дитячий сміх.

Від імені «винуватців» слова вдячності сказала Брагінець Любов.

Більше фото на сайті gpmrada.gov.ua
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1