Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Дитячі садки у Львові

У житті настає момент, коли ваш непосидючий малюк вже не такий маленький, і ви починаєте думати про його освіту. Так, освіта. Дитячі садки у Львові на міському сайті 032.ua – це не якісь комори, а місця, що матимуть на малюків найбільший вплив за все їх подальше життя. Діти у віці до 6 років здатні навчитися більше, ніж у коледжі. Тому варто вибрати заклад, який дружньо підтримуватиме розвиток малечі та забезпечить їй хороший догляд.


Дитячі садки у Львові


На що варто звертати увагу при виборі дитсадка?


Щоб обрати дійсно гарний заклад, дотримуйтесь цих критеріїв:  1. Розташування. Це перший критерій відбору. Не варто везти дитину за 20 км у найфантастичніший садок міста – воно того не варте. Немає сенсу проводити в машині 1,5 години на день. Краще присвятіть цей час іншим, більш приємним і менш напруженим заняттям. Не садок формує характер і найбільше впливає на дітей, а батьки. Навіть якщо доведеться відмовитися від ідеального для вас закладу на користь менш цікавого місця через його розташування, то краще це зробити.

  2. Зовнішній вигляд дитячого садка. Найкраще було б, якби це була велика будівля, оточена величезним садом з дерев’яним майданчиком. Проте такі садочки – велика рідкість, і вони тільки приватні. Однак варто звернути увагу на розташування будівлі. Переконайтесь, що в закладі вашій дитині не буде шумно через рух транспорту. Вікна та двері мають бути в гарному стані, щоб вони не пропускали всередину холод зимою та спеку влітку.

  3. Умови. Великі відремонтовані кімнати з гарними меблями, іграшки за віком, наявність штучного й природного освітлення приміщень – все це дуже важливо. Варто перевірити це перед прийняттям рішення.

  4. Методика виховання. Звісно, тут у батьків різні вподобання. Прослідкуйте за тим, щоб заклад, який вас цікавить, застосовував у вихованні та освіті дітей відповідну методику.

  5. Мовний садок. Таких приватних закладів у Львові стає все більше. Це цікаве рішення, але не для всіх дітей. Якщо у вашої дитини затримка мовленнєвого розвитку – не віддавайте його в такий садок. Знайти себе в ньому йому буде набагато важче, а крім того, це може зіпсувати раніше отримані результати під час логопедичної роботи.

  6. Догляд фахівців. Про це варто запитати при першій зустрічі. Фахівці дитячого садка (логопед, фізіотерапевт, терапевт сенсорної інтеграції тощо) на початку навчального року мають провести перевірку вашої дитини та дати вам відгук на цю тему.


Також особливу увагу варто звернути на директора закладу, бо саме від цієї людини залежить загальна робота закладу. Якщо директор – це відкрита до спілкування, люб’язна й приємна людина, яка залюбки відповідає на усі ваші питання, то ви на вірному шляху у виборі найкращого садочка для свого малюка.


0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1