Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Для артилеристів щедрував волонтерський вертеп

На Старий новий рік до бійців другого дивізіону 55-ї окремої артилерійської бригади, що дислокується в Бахмутському районі Донецької області, з веселими щедрівками завітала волонтерська команда Надії Мороз, представниці «Жіночої сотні Запоріжжя» та обласної консультативної ради учасників АТО.

Щирі привітання від очільника області Костянтина Бриля передав начальник управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації Олександр Зубченко.

- Запорізька громада пишається нашими «богами війни», які в найскрутніші моменти антитерористичної операції забезпечували надійне вогневе прикриття своїм бойовим товаришам. Завдяки вашій мужності та самопожертві вписано героїчну сторінку до новітньої історії 55-ї бригади та Запорізького краю, - зазначив посадовець. Він також розповів про програму шефської допомоги військовим частинам, яка розробляється обласною владою, налагодження тіснішої співпраці із закріпленими районами щодо ремонту автомобільної техніки.

Ситуація у зоні відповідальності дивізіону спокійна. Ворог постійно намагається розвідати наші позиції, використовує безпілотники. Підвищена увага приділяється тренуванню особового складу, відпрацюванню прийомів швидкого розгортання у бойових умовах, удосконаленню технічних знань та фізичній підготовці. Польовий побут дуже нелегкий, але військовослужбовців забезпечено всім необхідним. На столі бійців щодня - борщ або юшка, пшенична чи перлова каша, м’ясо, кілька видів ковбаси та сиру, сало, соління та яблука.

А святкового вечора на солдатів чекало безліч смаколиків – два казани вареників із картоплею та сиром, солодка кутя за авторським рецептом, запашний куліш та домашнє олів’є. Громадські активісти також подарували воїнам незабутню різдвяну феєрію з традиційними персонажами українського вертепу – вродливою Козою, хитрою Циганкою та вередливою Тітонькою. Хлопців переповнювали радість, море позитивних емоцій та по-справжньому новорічне відчуття рідного дома та родинного тепла.

Сприяння волонтерській допомозі військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби залишається одним із пріоритетів діяльності облдержадміністрації. За умови підтримки депутатами обласної ради цього року на такі видатки планується спрямувати майже 200 тис. грн.

Управління у справах преси та інформації

Для артилеристів щедрував волонтерський вертеп
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1