Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Для дітей проведено краєзнавчу годину «Мій рідний край – ти квітка Батьківщини» (фото)

До Дня міста 10 вересня в бібліотеці для дітей проведено краєзнавчу годину «Мій рідний край – ти квітка Батьківщини» для учнів 3-А класу КЗ «Опорний заклад загальної середньої освіти «Престиж» (класний керівник Л. І. Смола).

Бібліотекар Інна Дутова розповідала про історію виникнення міста, яке сягає до 1785 року, коли восени, біля мальовничої річки Гайчур виникло військове поселення Гуляй-поле.

Про наше місто знають далеко за межами Гуляйпільщини. Тут виросло не одне покоління вільнолюбивих козаків. У роки Громадянської війни своє недовге життя прожив Нестор Іванович Махно, який присвятив себе служінню ідеї – побудові щасливого, заможного життя. Розказала про історичні будівлі, пам`ятник, меморіальні дошки, експозиції, що знаходяться в краєзнавчому музеї, які освячені подіям, пов`язаним з Нестором Махно.

Присутні переглянули відеорепортаж про наше місто і діти віртуально мандрували визначними місцями Гуляйполя. Цікавою була розповідь про найголовнішу емблему нашого міста - герб: про засновника герба, про те, що означає кожний його елемент.

На закінчення звучала пісня, відома всім мешканцям – «Єднаймося, гуляйпільці».

А для учнів 7-Б класу (класний керівник І.О. Шингур), цього ж закладу, 11 вересня проведено краєзнавчий екскурс «Тобою, земле батьківська, живу». На зустріч були запрошені письменник, краєзнавець І.К. Кушніренко та підприємець, шанувальник історії рідного краю, генеральний спонсор– В.Г. Сизоненко.
З бібліотекарем Ольгою Старокоженко присутні переглянули сторінки історії нашого краю. Згадали про нашого земляка – Нестора Івановича Махна, який був активним учасником революції і Громадянської війни, анархіст і отаман.

Вчитель історії Ірина Олександрівна Шингур представила презентацію про життя і діяльність Нестора Махна.

Вінцем заходу стала презентація нової книги краєзнавців Івана Кириловича Кушніренка та Володимира Ілліча Жилінського «Любо, братці, любо». Саме ця книга розкрила образ легендарного повстанця та його соратників довершеними зразками з усної народної творчості. Діти переглянули мультимедійну презентацію за змістом цього видання.

Іван Кирилович згадав про книги, написані раніше, у співавторстві з В.І. Жилінським, про видатного земляка.

Цікавим виступом продовжив захід Володимир Григорович Сизоненко. Він підкреслив, що постать Нестора Махна не до кінця пізнана читачами, і у краєзнавця і у нього, як спонсора, попереду багато цікавої творчої роботи.

Присутні збагатилися знаннями з історії рідного краю та одержали задоволення від спілкування на заході.

Для дітей проведено краєзнавчу годину «Мій рідний край – ти квітка Батьківщини» (фото)Для дітей проведено краєзнавчу годину «Мій рідний край – ти квітка Батьківщини» (фото)Для дітей проведено краєзнавчу годину «Мій рідний край – ти квітка Батьківщини» (фото)Для дітей проведено краєзнавчу годину «Мій рідний край – ти квітка Батьківщини» (фото)Для дітей проведено краєзнавчу годину «Мій рідний край – ти квітка Батьківщини» (фото)Для дітей проведено краєзнавчу годину «Мій рідний край – ти квітка Батьківщини» (фото)Для дітей проведено краєзнавчу годину «Мій рідний край – ти квітка Батьківщини» (фото)Для дітей проведено краєзнавчу годину «Мій рідний край – ти квітка Батьківщини» (фото)Для дітей проведено краєзнавчу годину «Мій рідний край – ти квітка Батьківщини» (фото)
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1