Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

До Дня довкілля

До Дня довкілля в бібліотеці для дітей проведено екологічну подорож «Чарівне моє довкілля». До бібліотеки завітали учні 4-Б класу ЗОШ №1 (класний керівник І.М.Притула).

Бібліотекарі Інна Дутова та Ірина Войцеховська говорили про те,що рідна природа чарує нас в усі пори року. Ми гордимося тим, що доля подарувала нам це диво – чарівну й неповторну красу природи. Та багатства природи небезмежні. І тому, щоб зберегти природу, потрібно її знати і любити, бути уважними до неї. Та пам`ятати: людина – частина природи. Знищуємо природу – знищуємо самих себе.

Бібліотекар зачитала лист-звернення від братів наших меншихпро те, що їм загрожує небезпеката звернулися до дітей за допомогою. Для цього учням потрібно відгадати загадки, відповісти на запитання вікторини на екологічну тематику. Діти залюбки виконали ці завдання і таким чином допомогли беззахисним тваринам.

Учасники також брали активну участь в іграх: «Чий це голос?», «Так чи ні», «Четвертий зайвий», «Показуха», «Театр – експромт».

В кінці заходу бібліотекарі говорили про те, що потрібно берегти все живе тому, що воно дуже красиве, неповторне, щоб нам щасливо жилось на планеті Земля. Ми надіємось, що ви ще більше будете любити і охороняти природу, навчитеся її чути і бачити не тільки очима, але й серцем. Ніколи не будете робити їй зла.


До Дня довкілляДо Дня довкілляДо Дня довкілля
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1