Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

До Дня захисту дітей в бібліотеці для дітей було проведено гру «Подорож у країну правил дорожнього руху»

До Дня захисту дітей в бібліотеці для дітей було проведено гру «Подорож у країну правил дорожнього руху» для учнів 4-А та 4-Б класів ЗОШ №1 (класні керівники Н.В.Єна, І.М.Притула). На зустріч з учнями запросили інспектора ювенальної превенції Гуляйпільського відділення поліції капітана поліції Шаповал Юлію Ігорівну.

Бібліотекар Ірина Войцеховськаговорила про те, що скоро розпочнуться канікули, діти будуть відпочивати, розважатись, кататись на велосипедах, поїдуть на відпочинок до літнього табору. Але на кожному кроці дітей можуть чекати різні небезпечні ситуації. А як їх уникнути?

Юлія Ігорівна розповіла учням про правила безпечної поведінки на дорозі, нагадала про основні дорожні знаки та сигнали світлофора, поцікавилася чи знають з якого віку дозволяється їздити на велосипеді. Далі йшла мова про поведінку в літньому таборі, правила перебування в ньому та безпеку на водоймах.

Інспектор нагадала дітям про серйозні та необхідні у повсякденному житті правила поведінки в школі та громадських місцях.

Учні наперебій ставили питання, уважно слухаючи відповіді.

До Дня захисту дітей в бібліотеці для дітей було проведено гру «Подорож у країну правил дорожнього руху»До Дня захисту дітей в бібліотеці для дітей було проведено гру «Подорож у країну правил дорожнього руху»До Дня захисту дітей в бібліотеці для дітей було проведено гру «Подорож у країну правил дорожнього руху»До Дня захисту дітей в бібліотеці для дітей було проведено гру «Подорож у країну правил дорожнього руху»До Дня захисту дітей в бібліотеці для дітей було проведено гру «Подорож у країну правил дорожнього руху»
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1