Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

До Дня знань в бібліотеці для дітей проведено урок «Україну чарівну я щиро люблю»

До бібліотеки завітали учні 6-А і 6-Б класів КЗ «Опорний заклад загальної середньої освіти «Престиж» (класні керівники В.А. Коротнюк та Л.І. Гура).

Бібліотекарі Ольга Старокоженко та Ірина Тимофієва говорили про те, що Батьківщина – це рідні степи, лани, озера, це рідні куточки, рідна домівка та родина.

Протягом багатьох століть вона потерпала від набігів ворогів та воєн. І в наш час підступний ворог хоче собі забрати ласий шматок від нашої Батьківщини. Але вірою і правдою боронять наші землі на сході України мужні та сміливі воїни, які прагнуть, щоб ми з вами мали мирне небо над головою.І по цей час сміливі воїни стоять на захисті рідної Батьківщини. Серед них мужністю відзначаються і наші земляки-гуляйпільці.

Україна – незалежна, самостійна держава з найдавнішими традиціями, найкращим у світі народом, найрозумнішими дітьми.

Україна – країна дивовижних краєвидів. Це європейська держава. Вона є претендентом на вступ до Євросоюзу і це дасть нам можливість для кращого розвитку нашої держави.

Школярі переглянули відео про мальовничі місця України, про країни Євросоюзу, оглянули куточок «Європа + Україна = Євросоюз», який оформлений в бібліотеці, взяли активну участь у бліц-вікторині «Я знаю Україну» та конкурсі «Зірковий вернісаж».

Діти також поділилися враженнями від подорожей містами нашої Батьківщини.

До Дня знань в бібліотеці для дітей проведено урок  «Україну чарівну я щиро люблю»До Дня знань в бібліотеці для дітей проведено урок  «Україну чарівну я щиро люблю»До Дня знань в бібліотеці для дітей проведено урок  «Україну чарівну я щиро люблю»До Дня знань в бібліотеці для дітей проведено урок  «Україну чарівну я щиро люблю»
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1