Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

До уваги мешканців та гостей Гуляйпільської міської територіальної громади

До уваги мешканців та гостей Гуляйпільської міської територіальної громадиВідповідно до розпорядження голови Запорізької ОДА від 20.03.2020 року № 120 «Про проведення заходів з охорони та відтворення водних біоресурсів у Запорізькій області». Цим розпорядженням передбачено проведення тримісячнику з охорони рибних та інших водних біоресурсів у період нересту з 20.03.2020 року до 19.06.2020 року, а саме обмеження на лов риби та інших водних біоресурсів, та пересування плавзасобів на водних об’єктах в період нересту.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ на період нересту любительський лов риби з плавзасобів на річках з 1 квітня по 20 травня 2020 року, та вилов раків з 10 квітня по 18 червня 2020 року.

Дозволене любительське рибальство одну на поплавкову чи донну вудку з одним гачком чи спінінгом з берега. Норми вилову риби не повинні перевищувати встановлені правилами любительського рибальства , а саме відповідних розмірів риби та вагою вилову не більше 3 кг на рибалку, чи один трофейний екземпляр риби більшої ваги.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1