Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

До уваги виборців Гуляйпільського району!

До уваги виборців Гуляйпільського району!Постановою Верховної Ради України від 26 листопада 2018 року №2631-VIII призначено чергові вибори Президента України на неділю, 31 березня 2019 року. І хоча до дня голосування ще більше двох місяців виборчий процес вже розпочався.
Тому, перевірити свої персональні дані можна вже ЗАРАЗ, звернувшись безпосередньо до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Гуляйпільського районної державної адміністрації.
Отже, запрошуємо мешканців м.Гуляйполе та Гуляйпільського району завітати до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Гуляйпільської райдержадміністрації за адресою: м.Гуляйполе, вул. Соборна б.81, каб.№ 6, телефон для довідок: 4-12-66. Нагадуємо, що при собі обов’язково мати паспорт!

Шановні гуляйпільці! Звертаємо вашу увагу на те, що спеціалісти відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Гуляйпільської райдержадміністрації опитування вдома не проводять, домоволодіння не відвідують і персональні дані виборців на дому не уточнюють!

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Гуляйпільської райдержадміністрації.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1