Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ!

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ!30 квітня 2017 року відбудуться перші вибори депутатів Гуляйпільської міської ради об’єднаної територіальної громади та Гуляйпільського міського голови об’єднаної територіальної громади.

Попередні списки виборців та іменні запрошення будуть передані відділом ведення Реєстру апарату РДА дільничним виборчим комісіям 14-16 квітня 2017 року. Попередні списки виборців надаються для загального ознайомлення у приміщенні дільничної виборчої комісії наступного дня після отримання.

Для забезпечення ознайомлення виборців з попереднім списком виборців на виборчій дільниці дільничні виборчі комісії виборчих дільниць з наступного дня після отримання попереднього списку виборців організовують свою роботу, в тому числі у вихідні дні, з 8 до 19 години.

До 19 квітня 2017 року включно дільничні виборчі комісії повинні надіслати або доставити в інший спосіб кожному виборцю іменні запрошення на участь в голосуванні на виборах.
25 - 26 квітня буде проходити формування та друк уточнених списків виборців.

З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців для голосування на виборчих дільницях відділ ведення Реєстру запрошує громадян жителів району до 24 квітня 2017 року включно уточнити свої персональні дані для усунення неточностей та помилок в списках виборців, звернувшись до виборчої дільниці за своєю адресою, або безпосередньо до відділу ведення Реєстру.

Якщо Ви не отримали іменне запрошення до 19 квітня, то Вам обов’язково потрібно звернутися до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до відділу ведення Реєстру та вияснити причину. Не залишайте таке звернення на останній день.

З метою забезпечення жителям району можливості перевірки та уточнення власних персональних даних у Державному реєстрі виборців, відділ ведення Реєстру апарату райдержадміністрації в ході виборчого процесу проводить прийом громадян (працює):

- в робочі дні (понеділок-четвер) — з 8 до 17 год. (обідня перерва з 12 до 13 год.),
- в робочі дні (п’ятниця) — з 8 до 16 год. 45 хв. (обідня перерва з 12 до 13 год.).

При собі необхідно мати відповідні документи (паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення).

Наша адреса: м.Гуляйполе, вул. Соборна, буд. 81, (приміщення райвійськкомату), каб № 6.

Якщо у Вас є доступ до мережі Інтернет, то Центральна виборча комісія надає Вам можливість перевірити наявність себе у Державному реєстрі виборців, не виходячи з дому. Для цього на офіційному сайті ЦВК в посланні на офіційний веб-сайт “Державний реєстр виборців” ( http://www.drv.gov.ua/ ) є закладка “Особистий кабінет виборця”. Зайдіть в нього, натисніть “реєстрація” і внесіть обов’язкову для заповнення поля інформацію. Через деякий час ви отримаєте відповідь на вказану Вами електронну адресу. Якщо відповідь буде негативною, то Вам буде необхідно завітати до відділу ведення Реєстру виборців.

Телефони для довідок: 4-12-66.

Начальник відділу ведення
Державного реєстру виборців
апарату райдержадміністрації Ельвіна Дерев’янко
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1