Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Добровільна пожежна охорона локалізувала першу пожежу!

Добровільна пожежна охорона локалізувала першу пожежу!


Ми вже повідомляли, що Гуляйпільська МТГ став переможцем проекту «Створення ефективної системи цивільного захисту в ОТГ», у результаті якого на території Новомиколаївського старостинського округу функціонує добровільна пожежна охорона, яка здійснює захист населення громади на віддалених територіях Успенівського, Темирівського та Новомиколаївського старостинських округів.

І вже маємо перший результат співпраці ДПО та РО ГУ ДСНС.

До виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради надійшов лист від Гуляйпільського РС ГУ ДСНС України в Запорізькій області з інформацією про пожежу, яка виникла 28 січня у селі Новоіванівка:
«Завдяки своєчасному прибуттю на пожежу підрозділу Добровільної пожежної охорони Гуляйпільської міської ради, вдалося уникнути розповсюдженню вогню на велику площу та швидко ліквідувати пожежу, не допустивши тяжких наслідків. Адже через віддаленість села, у якому виникла пожежа, державному пожежно-рятувальному підрозділу довелося затратити 50 хвилин на рух до місця пожежі. На момент прибуття на місці пожежі вже знаходився підрозділ добровільної пожежної охорони у складі 3 пожежних на автоцистерні. Вони здійснили локалізацію пожежі та спільними діями було повністю ліквідовано. У ході ліквідації пожежі було врятовано господарчу споруду та житловий будинок. Загиблих та травмованих не було».

Гуляйпільський РС ГУ ДСНС України розраховує на подальшу співпрацю з добровільною пожежною охороною.

Дякуємо членам добровільної пожежної охорони за оперативність та локалізацію пожежі, яка могла призвести до тяжких наслідків!

Добровільна пожежна охорона локалізувала першу пожежу!
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1