Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Документальний фільм про анексію Криму покажуть на Берлінському міжнародному кінофестивалі

Документальний фільм про анексію Криму покажуть на Берлінському міжнародному кінофестиваліПерший український документальний фільм про анексію Криму покажуть на Берлінському міжнародному кінофестивалі (Берлінале) з 11 по 21 лютого в рамках українського Film Corner. Прем’єрний показ в Україні стартує 14 березня. Про це йдеться в прес-релізі творчого об’єднання Babylon’13, кінодокументалісти якого є творцями фільму.

У стрічці зібрані унікальні документальні кадри, а також історії моряків, льотчиків, десантників і морських піхотинців, які були учасниками подій лютого – березня 2014 року.

«Цей фільм – історія офіцерів, солдатів і матросів, які під час захоплення Криму не змінили своєї присяги на вірність народу України. Продовжуючи виконання своїх військових обов’язків на землі, морі і в повітрі, безпосередні учасники розповідають про вторгнення і анексію українського Криму», – йдеться в анотації до фільму.

Зараз фільм є на стадії виробництва.

У Києві прем’єра фільму відбудеться 14 березня, в Маріуполі – 16 березня, в Дніпропетровську –17, в Херсоні – 21, в Миколаєві – 22 і в Одесі – 23 березня.

Картина також увійшла в «Каталог українських фільмів 2015 – 2016 років», який поширюється на кіноринках найбільших міжнародних фестивалів Європи.

У лютому 2014 невідомі озброєні люди, яких називали «зеленими чоловічками», захопили головні державні установи Автономної Республіки Крим і підняли російський прапор. Крім того, «зелені чоловічки», яких також називали «ввічливими людьми», блокували українські військові частини.

16 березня 2014 на території Криму і міста Севастополя відбувся так званий референдум про статус півострова, за результатами якого Росія заявила про включення Криму до свого складу.

Пізніше президент Росії Володимир Путін зізнався, що «зелені чоловічки» – російські військові.

Верховна Рада України офіційно оголосила початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією 20 лютого 2014 року. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу застосували низку економічних санкцій проти Москви. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості»

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1