Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Долю символів тоталітаризму вирішуватиме спеціальна комісія

Долю символів тоталітаризму вирішуватиме спеціальна комісіяРозпорядженням голови облдержадміністрації створено обласну комісію з питань ліквідації символів тоталітаризму та повернення історичних назв у регіоні як постійно діючий колегіальний дорадчий орган при голові облдержадміністрації. До її складу увійшли представники органів влади, широке коло представників громадськості на науковців.

Відповідно до положення метою роботи комісії є збереження та пропагування історичної спадщини, відновлення історичних назв вулиць, увічнення пам’яті видатних земляків, подій минулого та сьогодення. У своїй діяльності комісія взаємодієтиме з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, громадськими об’єднаннями, осередками політичних партій, у разі необхідності залучатиме до роботи спеціалістів, радників та експертів.

До компетенції цього органу входить розгляд пропозицій від місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, юридичних та фізичних осіб, рішення щодо яких ухвалюється шляхом голосування. При цьому рішення комісії носять рекомендаційний характер.


Управління у справах преси та інформації
Джерело
4

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1