Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Дональд Трамп виграв президентські вибори США

Дональд Трамп виграв президентські вибори СШАКандидат від республіканської партії Дональд Трамп виграв президентські вибори у США та став 45 лідером країни.

Трамп набрав 276 голосів виборщиків, його опонентка Гілларі Клінтон від демократів набрала 218 голосів.

У штабі Клінтон чекатимуть на остаточний підрахунок. Про це сказав керівник її кампанії Джон Подеста, який зрештою вийшов на сцену: «Це була довга кампанія, ми довго чекали, але значить можемо почекати ще. Кожен голос має бути враховано».

Він також подякував усім прихильникам кандидатки від демократів

Дональд Трамп — американський бізнесмен-мільярдер, відомий в суспільстві своїм відвертим стилем спілкування і екстравагантним способом життя, які особливо не псують його імідж успішної і цілеспрямованої людини.

У 2015 році скандальний магнат зробив гучну заяву про намір стати кращим главою США і вирішив балотуватися на виборах американського президента в 2016 році за свій рахунок без залучення спонсорів та лобістів.

Народився Дональд Джон Трамп 14 червня 1946 року в найбільшому районі Нью-Йорка Квінсі в сім’ї мільйонера.

Виборча система у США така, що значення мають саме ті штати, де опоненти йшли нога в ногу. Регіони, де традиційно голосують за республіканців чи демократів прораховані одразу. Саме тому країна постійно спостерігає за цифрами.

Зауважимо, що на тлі попередніх результатів виборів президента США, які вказують на лідерство Трампа, відбувається падіння на світових ринках. Зокрема рекордно обвалився мексиканський песо, знижується ціна на нафту, індекс Доу-Джонса обвалився більш, ніж 600 пунктів.
1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1